App Store Google Play

У Кривому Розі створили онлайн мапу муралів

17 Травня 12:30
У Кривому Розі створили онлайн мапу муралів

У Кривому Розі створили онлайн мапу муралів. Розробив її місцевий мешканець В’ячеслав Колесник. Проєкт під назвою "Путівник стінопису Кривого Рогу" містить близько 80 об’єктів, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

В’ячеслав захоплюється фотографією. Каже: рік тому побачив у соціальних мережах серію світлин з муралом на газорозподільній станції. Знайшов його адресу та зробив там селфі з родиною. Те фото стало першим у його колекції стріт-арту.

"Так і зібралося вже 300 фотографій, потім вирішив це організувати, бо у Кривому Розі ще такого не було, в інших містах є, а у Кривому Розі багато достойних об’єктів, а карти не було", – говорить Вячеслав Колесник – автор "Карти муралів Кривого Рогу".

Мапу муралів В'ячеслав створив за допомогою сервісу Google My Maps, говорить – робив її для містян, аби ті могли знайти за допомогою неї локації з малюнками.

"Побачив, що в інтернеті нерідко запитують – а чи є мапа саме муралів міста, тому. Мабуть, і натрапив на цю ідею. Багато містян не знають, що у них у сусідньому дворі подібні речі є",– говорить автор "Карти муралів Кривого Рогу".

"Пам’ятники, якісь цікаві об’єкти... Ми ж не усе знаємо про Кривий Ріг, хоча і живемо тут, але знаємо не усе. Цікаво було б подивитися", – говорить мешканка Тетяна Погоріла.

"Коли красиво малюють, особисто бачила, як петриківку роблять уздовж під’їздів, там так красиво", – говорить Валентина Валентинова – мешканка м.Кривого Рогу.

Екскурсоводка Таїсія Артьомова каже, інтерактивний путівник муралів може стати доповненням до вже наявних у місті екскурсійних маршрутів.

"Але проводити екскурсії окремо по муралам буде важко, зважаючи на протяжність міста. Можна робити велику екскурсію і звертати увагу на ці об’єкти, підкреслюючи, що у місті багато талановитих людей", – говорить Таїсія Артьомова – екскурсовод криворізького виставкового залу.

У майбутньому В'ячеслав планує доповнювати розділи карти художніми творами радянського та пострадянського монументального мистецтва, які ще можливо знайти на території Кривого Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...