App Store Google Play

У міській раді розповіли, як пільгові категорії громадян можуть отримати путівку в санаторій коштом бюджету

16 Травня 10:00
У міській раді розповіли, як пільгові категорії громадян можуть отримати путівку в санаторій коштом бюджету

Як дніпряни пільгової категорії можуть отримати санаторно-курортне лікування у 2021 році коштом міського бюджету та яким критеріям має відповідати заклад оздоровлення – розповіли 14 травня представники департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

 «Департамент забезпечує організацію санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І та ІІ категорії), осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій в Афганістані та на територіях інших держав та осіб з інвалідністю», – розповіла начальниця відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Анна Наливайко.

Містяни пільгових категорій мають звернутися до відповідного управління соцзахисту населення за місцем реєстрації та подати заяву про бажання оздоровитися цьогоріч. Далі надати підтвердний пакет документів (приналежність до пільгової категорії), а також медичну довідку (форма 070). А ще можна самостійно обирати заклад оздоровлення. Він повинен мати ліцензію провадження медичної практики та перший (або вищий) рівень акредитації.

Оздоровлення триватиме: для осіб та дітей з інвалідністю – 21 день, для учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав, людей з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 18 днів.

«Торік ми переглянули механізм оздоровлення і почали практику укладання тристоронніх договорів між санаторно-курортним закладом та департаментом соціальної політики та безпосередньо громадянами пільгових категорій», – наголосила Анна Наливайко.

Також у 2021 продовжиться практика часткової компенсації для учасників АТО з інвалідністю та членів сімей загиблих або померлих учасників АТО. Щоб отримати цю компенсацію, потрібно звернутися до департаменту соцполітики із заявою, самостійно обрати заклад оздоровлення та власним коштом придбати путівку. Після відпочинку – надати до департаменту відповідний пакет документів, які підтверджують факт перебування проходження санаторно-курортного лікування у відповідному закладі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...