App Store Google Play

BookSpace оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

16 Травня 08:00
BookSpace оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року. Захід пройде 3 – 5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Програма налічуватиме понад 100 подій, серед яких: лекції, дискусії, презентації, воркшопи, освітні програми. У гості очікують відомих як українських, так і іноземних письменників, видавців, редакторів, ілюстраторів, музикантів.

Події відбуватимуться у межах 9 спецпрограм. Серед тем команда готує, зокрема, «Нову близькість», яка буде присвячена фокусній темі цьогорічного фестивалю (кураторка Юлія Лактіонова); «Тандеми» – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка Олена Юрчук); «не/знане» – про невідомі нам літератури (кураторка Вікторія Старикова); «Бібліотека XXI» – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова).

Видавці, які братимуть участь у книжковому ярмарку, презентуватимуть книжки та ідеї в межах видавничої програми (кураторка Алла Рибіцька). Для фахівців книжкової сфери команда «Book Space» розробляє професійну програму. Також запланована освітня програма «Книжки майбутнього» (кураторка Вікторія Наріжна).

Дітей та підлітків запрошують на дитячу програму (кураторка Стефана Цебренко), а всіх відвідувачів – незалежно від віку – на музичну (кураторка Анна Ставиченко).

«Ми довго міркували, як об’єднати усі події, які ми плануємо, у тематичні блоки, і як розділити їх відповідно до потреб аудиторії. Зупинилися на 9 спецпрограмах, які, хоч і різнитимуться між собою темами та форматами, проте будуть однаково цікавими, захопливими, інноваційними й формуватимуть між усіма нами – учасниками, гостями, організаторами – нову близькість, що так важлива для нас і яку ми так сильно чекаємо», – коментує креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

За детальним представленням кожної зі спецпрограм стежте на офіційному сайті (https://bookspacefest.com/) фестивалю та у Facebook (https://www.facebook.com/bookspacefest) та Instagram (https://www.instagram.com/bookspacefest/).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...