App Store Google Play

Ветерани з Дніпропетровщини отримали медалі від Путіна

14 Травня 15:30
Ветерани з Дніпропетровщини отримали медалі від Путіна

У ветеранів Другої світової війни з Дніпропетровської області знайшли медалі, видані торік від імені президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає Дніпроград.

Зокрема, такі медалі виявилися у 95-річного Сергія Кузнецова із Зеленодольська. До ветерана раз на рік із привітаннями навідуються місцеві чиновники. Однак торік хтось прийшов у жовтні та вручив одразу півтора десятка медалей.

Чоловік вважав, що нагороди українські, адже має дуже поганий зір і не міг прочитати написи дрібними літерами.

"Президент з Києва мені прислав 15 медалей і 15 посвідчень", - казав ветеран.

Проте кілька днів тому вирішив похвалитися цими медалями гостям, які прийшли до нього напередодні 9 травня.

"Ми були шоковані цим. Він показав посвідчення, і ці посвідчення були від президента Російської Федерації. Їх дуже багато насипом було видано нашому ветерану", - розповів міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.

За словами мера, згодом з'ясувалося, що двоє з чотирьох місцевих ветеранів отримували нагороди від Путіна.

Хто саме вручав медалі, ветеран Сергій Кузнецов не знає. Він пам'ятає, що приходили двоє людей, однак хто вони, невідомо.

На посвідченні стоїть печатка Харківської обласної громадської організації ветеранів та підпис її керівника. Проте журналістам не вдалося знайти офіс цієї спілки чи додзвонитися до керівника.

Після виявлення нагород громада звернулася до Служби безпеки України. З'ясувалося, це вже не перший випадок: кілька місяців тому такі ж медалі отримали ветерани й сусідніх районів. Тепер СБУ перевіряє інформацію та встановлює причетних до розповсюдження російських нагород на території України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...