App Store Google Play

У Дніпрі п’ятий рік поспіль не можуть прибрати сміттєзвалище

14 Травня 09:30
У Дніпрі п’ятий рік поспіль не можуть прибрати сміттєзвалище

У Дніпрі, на вулиці Байкальській, утворилося стихійне сміттєзвалище. Туди скидають будівельні й побутові відходи. Навіть коли непотріб прибирають, люди знову утворюють смітник, каже місцева мешканка Яна Шишка. Говорить, це триває вже п’ятий рік поспіль. За останній рік, за словами жінки, кількість сміття збільшилася і його ніхто не прибирає, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Будівельне сміття, побутові відходи, меблі, сантехніка та ртутні лампи – усе це можна побачити на смітнику. Яна Шишка мешкає поруч, уздовж смітника ходить с донькою на річку.

«Звичайно, обурює, тому що це сміття, і не просто сміття. Тут можна побачити і шини, і сміття, яке викидається після будівництва або ремонту. Нам тут і так немає чим дихати завдяки заводам, які навколо», – каже дніпрянка.

За словами голови громадського формування “Екологічний патруль” Тетяни Лампіки звалище тут зробили місцеві та підприємства, які заощаджують на сплаті за вивезення сміття. Екологиня каже, це сміття небезпечне для довкілля.

«Суміш з небезпечними відходами, залишками фарби, наприклад, або з залишками мастильних матеріалів. Тобто, коли це все в перемішку, то тоді – так, вже є вплив на ґрунти, вже є вплив на підземні води. І з часом, оця територія вона забирає ті хімічні речовини, які є в цьому смітті, наповнюється ними, і оці вже хімічні речовини можуть з дощем, з підземними водами, з ґрунтовими водами можуть вже переміщуватися в інше місце, на більш суттєву територію», – розповіла вона.

Представниця управління комунальної екології міськради Тетяна Левачова говорить, нещодавно до них знову надійшла скарга про сміття на цій ділянці. Зараз шукають власника території.

«Адміністрацією Індустріального району було обстежено сміттєзвалище. На території між цими будинками 5-7 виявлено стихійне сміттєзвалище і де є залишки зруйнованої будівлі. Наразі адміністрацією Індустріального району встановлюється власник цієї земельної ділянки й цієї будівлі», – повідомила посадовиця.

Якщо власника знайдуть, на нього, каже посадовиця, складуть протокол за забруднення довкілля та змусять навести лад. Якщо ж власника не знайдуть, прибирати сміттєзвалище буде департамент екологічної політики міськради.

Загалом у реєстрі неконтрольованих і несанкціонованих стихійних сміттєвих звалищ Дніпра, які підлягають ліквідації, зараз близько 200 ділянок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...