App Store Google Play

Масштабне оновлення закладу з 60-річною історією: у Дніпрі капітально ремонтують школу №104

14 Травня 21:30
Масштабне оновлення закладу з 60-річною історією: у Дніпрі капітально ремонтують школу №104

Триває реконструкція школи №104 у Дніпрі. Роботи – на другому поверсі. Позаду демонтаж та прокладання основних інженерних мереж. Нині у розпалі внутрішнє оздоблення, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Застаріле – оновити, зруйноване – відбудувати. Наш підхід – створювати в області сучасний та комфортний освітній простір для дітей. Саме за таким принципом модернізуємо школу №104»,  – зазначив Валентин Резніченко. 

Оновлення – комплексне. Після закінчення робіт освітній заклад матиме яскраві кабінети, відремонтовану спортивну залу. А ще – комфортну зону дитячого садочка. В ігровій для дошкільнят облаштують водяну теплу підлогу.

«Школа вперше відчинила двері  у далекому 1962 році. На капітальний ремонт чекали понад 60 років. Ми раді. Нарешті дітки з віддаленого району міста отримуватимуть знання у сучасних умовах», – сказала директорка школи №104 Світлана Ярошенко. 

Нині завершують внутрішнє оздоблення другого поверху. Підрядники вирівнюють стіни гіпсокартоном, ґрунтують та шпаклюють. Наступний фронт робіт – фарбування. Паралельно працюють електрики. Приводять до ладу навчальні класи, медпункт, спортивну залу.

«Працюємо і в будні, і в свята. На повну силу, із задоволенням. Розуміємо, що об’єкт відповідальний – для дітей», – розповіла представниця субпідрядника Наталія Семиряд.  

У школі №104 навчається 120 дітей. Ще працює велика дитсадівська група на 40 вихованців. 

Вчитель української мови і літератури В’ячеслав Кітлінський каже: школа має поважну історію. Масштабні зміни, що відбуваються, – на краще.

«Все це передусім потрібне нашим учням. Із радістю зустріли початок перетворення. Сучасний заклад освіти – це ще й успішна громада», – відмітив В’ячеслав Кітлінський. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...