App Store Google Play

Велика реконструкція для понад 700 учнів: на фініші оновлення гімназії №33 у Дніпрі

13 Травня 08:00
Велика реконструкція для понад 700 учнів: на фініші оновлення гімназії №33 у Дніпрі

Фінальні штрихи лишаються до завершення реконструкції гімназії №33 у Дніпрі. Нині основна зона робіт – дворівневий харчоблок. А ще працюють над благоустроєм подвір’я. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Реконструкцію найстарішої гімназії Дніпра проводимо, використовуючи сучасні технології. Все – для понад 700 учнів, їхніх вчителів та батьків», – зазначив очільник області Валентин Резніченко. 

Навчальному закладу – більш ніж півтора століття. Грандіозне перетворення – вперше.

«Гімназія завжди була осередком просвітництва в місті. Останнім часом вона потребувала капітального ремонту, – розповіла директорка навчального закладу Лідія Яворенко. – Раді, що реконструкція сталася. Будуть гарні світлі класи, великі коридори, затишна їдальня».

У коридорі на першому поверсі лишилося покласти лінолеум на підлогу.

Майже готовий дворівневий харчоблок. У підвалі облаштовують комори для зберігання продуктів. Зверху – їдальню та зону приготування. Між ярусами – підйомна платформа.

Місце, де школярі обідатимуть, прикрасять «смачною» інсталяцією з яскравими фруктами та овочами. Додадуть декору – великі стилізовані ложки і виделки.

Працюють і над благоустроєм подвір’я – викладають тротуарною плиткою. Там проводитимуть святкові урочистості.

Представник генпідрядника Антон Чорнодуб згадує, коли починали реконструкцію – демонтували майже все. Залишили лише стіни та історичну частину фасаду.

«Гімназія вже не матиме проблем із дірявими трубами та старою каналізацію. Усі мережі замінили на нові. Порівняно з тим, що тут було – це зовсім інший рівень», – запевнив Антон Чорнодуб.

Вчителька української мови та літератури Олена Гловацька відмітила, що яскраві кольори піднімають настрій. Налаштовують учнів навчатися із задоволенням.

«Щоразу, коли вранці йду на роботу, бачу нашу оновлену гімназію. Стає радісно. Уроки проводити дуже приємно», – розповіла Олена Гловацька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...