App Store Google Play

Дніпропетровський обласний центр екстреної меддопомоги отримав нові сучасні реанімобілі

12 Травня 17:00
Дніпропетровський обласний центр екстреної меддопомоги отримав нові сучасні реанімобілі

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав нові машини «швидкої». Це 20 справжніх «реанімацій на колесах». Поставка – від Міністерства охорони здоров’я України, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград з посиланням на сайт ДніпроОДА.

«Для порятунку людей бригади «екстренки» повинні мати усе найкраще. Нині автопарк «швидких» регіону поповнився двома десятками нових реанімобілів. Вони оснащені за сучасними стандартами», – зазначив Валентин Резніченко. 

Реанімобілі – на базі Citroen Jumper. Всередині – набір життєво необхідної техніки та обладнання. Зокрема, апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор. А ще пульсоксиметр та капнометр – для вимірювання рівня кисню та вуглекислого газу в крові.

В кожній автівці – два 10-літрові балони з киснем. Інфузійний насос, який дозволяє вводити хворому медикаменти навіть мінімальними дозами. Дихальні мішки Амбу – для дорослих, дітей і навіть немовлят.

На додачу – бонус від виробника: набір зимової гуми.

Директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко відзначив: це найбільша централізована державна поставка за останні декілька років.

«Машини зручні та надійні, європейської якості. Найближчим часом вже виїдуть рятувати життя мешканців Дніпропетровщини», – зазначив Радій Шевченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...