App Store Google Play

На Дніпропетровщині з’явиться перший басейн у сільській місцевості

11 Травня 20:00
На Дніпропетровщині з’явиться перший басейн у сільській місцевості

У Слобожанському поруч із відкритим у 2018-му спорткомплексом зводять «з нуля» ще одну триповерхову будівлю. Там облаштовують басейни для дітей та дорослих. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Реконструюємо стадіони та зводимо нові басейни. І в містах, і в сільській місцевості. У Слобожанському в 2018-му відкрили спорткомплекс. Нині «з нуля» будуємо басейн. Там займатимуться плаванням дорослі й діти», – розповів Валентин Резніченко.

Спорткомплекс та басейн будуть у єдиному, модерновому стилі.

«Зовнішні стіни зводимо з керамблоку. Цей матеріал – для приміщень із підвищеною вологістю. Після – утеплимо. Всередині змонтуємо потужну вентиляцію. Для очищення води задіємо і ультрафіолет, і рідкий кисень. Все – за новітніми технологіями, як у Європі», – підкреслив генпідрядник Володимир Кононов.

Будівельники зводять стіни триповерхової споруди. Всередині – перестінки. Монтують покрівлю. Одночасно проводять комунікації.

«Не пригадаю, аби ще десь у селі був басейн. Це великі перспективи для розвитку спорту в Слобожанському. Я сам планую займатися плаванням разом із дитиною», – сказав місцевий Микита Салабай.

Басейн буде зручний і для людей з інвалідністю.

«Кожні 2 тижні в нас збори у слобожанському спорткомплексі. Тут шикарні умови: гарна зала зі зручним покриттям. Із задоволенням ходитимемо і в басейн. Там можна буде чудово відновити сили після тренувань», – поділилася капітан національної паралімпійської збірної України з волейболу сидячи Олександра Подлєсна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...