App Store Google Play

Вже майже 500 відеозаявок надіслали на обласний конкурс талантів «Z_ефір»

7 Травня 18:30
Вже майже 500 відеозаявок надіслали на обласний конкурс талантів «Z_ефір»

За півтора місяці на талант-фест «Z_ефір» надійшло майже 500 конкурсних робіт. Свої таланти показують 7 тисяч юних вокалістів, музикантів, танцюристів та артистів оригінального жанру. Про це розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. 

«Обдаровані діти з усієї області поспішають взяти участь у нашому грандіозному фесті. Це великі творчі колективи і соло-виконавці. Різнобарв’я талантів», – поділилася Ольга Горб.

Найбільш популярні серед конкурсантів – танцювальна та пісенна номінації.

«Радіємо і цирковим виступам, театральним постановкам, пісочній анімації, воркауту. Фантазію не обмежуємо», – додала Ольга Горб.

Подавати заявки запрошують мешканців Дніпропетровщини 5-16 років.

«Вже не перший рік беремо участь у «Z_ефірі». Раніше доходили до фіналу. Цього року плануємо перемагати! Підготували модерновий номер. У ньому танцюють 25 дітей», – розповіла керівник хореографічного ансамблю «Восторг» зі Слобожанського  Вікторія Єрємєєва. 

Фестиваль проходить у два тури. Перший – онлайн. Подати заявку можна до 21 травня. 

Для цього потрібно завантажити IGTV-відео з виступом на власній сторінці в Instagram. У коментарях – вказати свої ім’я та прізвище, жанр та вік. А ще – підписатися на сторінку «Z_ефір» та заповнити анкету.

Журі оцінить ролики за 10-бальною шкалою. Визначить найкращих у чотирьох номінаціях за двома віковими групами.  Вони візьмуть участь у другому турі талант-фесту восени. Гала-концерт з нагородженням переможців відбудеться у грудні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...