App Store Google Play

З житлом для лікарів та лабораторією: у Слов’янській громаді зводять «з нуля» амбулаторію

6 Травня 15:30
З житлом для лікарів та лабораторією: у Слов’янській громаді зводять «з нуля» амбулаторію

В центрі Слов’янської громади зводять амбулаторію. Будівництво – на фініші. Медзаклад матиме лабораторію, кабінети та житло для лікарів. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Розвиваємо медичну інфраструктуру регіону. Один із пріоритетів – будівництво сільських амбулаторій. Створюємо комфортні умови для сімейних лікарів та їхніх пацієнтів», – зазначив Валентин Резніченко. 

Всередині амбулаторії у Слов’янці будівельники практично закінчили оздоблювальні роботи. Справа лише за фарбуванням стін. Все готово під монтаж підвісної стелі. В останню чергу встановлять лампи, вимикачі та розетки.

«Найкраща ідея – збудувати у нас в селі сучасну амбулаторію.  Яка відповідає вимогам часу», – розповіла голова Слов’янської територіальної громади Галина Смольська.

Вхід в амбулаторію роблять безбар’єрним – без сходів. Так буде зручно людям з інвалідністю.  

Облаштували фасад бежевого кольору. Нині займаються благоустроєм території. 

«Будівлю оснастили останніми моделями охоронної та пожежної сигналізацій. Дані централізовано передаватимуться на охоронні пульти», – розповів виконроб Ігор Косевич.

Амбулаторія з житлом для медиків. Там зможуть мешкати молодий спеціаліст та сімейний лікар із родиною. Передбачили спальні, спільну кухню-вітальню і навіть гардеробну. 

«Маю маленьких дітей. Доводиться возити їх до лікарів в Павлоград і Дніпро. Супер, що зводять амбулаторію в нашому селі. Будівля, бачу, вже майже готова, чекаємо на відкриття», – сказала місцева мешканка Антоніна Топотіна.

Жителька Слов’янки Олена Махаренко сорок років працює у дитячому садку напроти нової амбулаторії. Каже, будівництво медзакладу з сучасним обладнанням – ціла подія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...