App Store Google Play

Від 10 до 20 гривень за годину: у Дніпрі хочуть змінити тарифи на паркування

6 Травня 21:30
Від 10 до 20 гривень за годину: у Дніпрі хочуть змінити тарифи на паркування

У Дніпрі оприлюднили проєкт регуляторного акта - проєкт рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради “Про затвердження тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у м. Дніпрі”. Згідно з ним планується змінити тарифи на послуги користування платними паркувальними майданчиками відповідно до паркувальних зон.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

У додатку проєкту рішення вказано, що вартість години паркування у зоні А складатиме 18 гривень, у зоні В — 15 гривень, у зоні С — 10 гривень та у зоні Z – 20 гривень.

До зони Z потрапили спеціально облаштовані паркувальні майданчики у центрі міста, розташовані за адресами: пл. Вокзальна, між буд. 5 та буд. 13; вул. Шмідта, в районі буд. 2; просп. Дмитра Яворницького, в районі Будинку профспілок; пл. Героїв Майдану; вул. Центральна, 14; вул. Січеславська Набережна, в районі буд. 29 А; вул. Павла Нірінберга, буд. 10; вул. Сімферопольська, в районі буд. 2; просп. Гагаріна, в районі буд. 99 Д.

До зони А віднесли центральну частину міста, яка обмежена: від вул. Старокозацької до вул. Воскресенської, по вул. Воскресенській до вул. Князя Володимира Великого, по вул. Князя Володимира Великого до вул. Шолом-Алейхема, по вул. Шолом-Алейхема до вул. Барикадної, по вул. Барикадній до просп. Дмитра Яворницького, по просп. Дмитра Яворницького від вул. Барикадної до вул. Гоголя, по вул. Гоголя до вул. Паторжинського та від вул. Гоголя до вул. Воскресенської по вул. Паторжинського та вул. Старокозацькій.

Зона В має наступні межі: від вул. Сімферопольської до вул. Січеславської Набережної по вул. 6-ї стрілецької дивізії, вул. Січеславська Набережна від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Набережної Заводської та вул. Павлова, по вул. Павлова до вул. Щепкіна, від вул. Щепкіна по просп. Сергія Нігояна до просп. Пушкіна, по просп. Пушкіна до просп. Олександра Поля, по просп. Олександра Поля до вул. Володимира Антоновича, від вул. Володимира Антоновича до вул. Костомарівської, від вул. Костомарівської до вул. Короленка, від вул. Короленка по вул. Святослава Хороброго до вул. Гоголя, від вул. Святослава Хороброго по вул. Гоголя до вул. Гусенка, від вул. Гусенка по вул. Феодосіївській до просп. Гагаріна, від вул. Феодосіївської по просп. Гагаріна до вул. Чернишевського, від вул. Чернишевського по вул. Спаській до вул. Сімферопольської.

Решта території міста увійшла до зони С.

Оприлюднений на сайті проєкт пропонують переглянути, а також заповнити анкету, де можна висловити свою думку щодо його доцільності, відповідності основним принципам державної регуляторної політики, надати власні пропозиції щодо його вдосконалення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...