App Store Google Play

Понад 620 мешканців Дніпропетровщини обрали службу за контрактом у 2021 році

6 Травня 09:30
Понад 620 мешканців Дніпропетровщини обрали службу за контрактом у 2021 році

У 2021-му році більш ніж 620 жителів Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними Силами України. Серед них – офіцери, сержанти та солдати. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград на сайт ДніпроОДА.

«Цьогоріч службу за контрактом в Збройних Силах України обрали 622 жителі області. Військовим шляхом охоче йдуть не тільки рядові солдати та сержанти. Йдуть на контрактну службу й офіцери», – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Підписати контракт можуть чоловіки та жінки від 18 до 45 років. Головні вимоги – відсутність судимостей, задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість. Кандидати повинні успішно пройти професійно-психологічний відбір.

Тривалість контракту від 3 до 5 років. На цей час для військовослужбовців – пільгове житло. Тим, хто винаймає помешкання, виплачують компенсацію. А ще – повний соцпакет і можливість безкоштовної освіти.

За укладання першого контракту виплачують одноразове грошове заохочення. Рядовим – 8, сержантам  – 9, офіцерам – 10 прожиткових мінімумів. Це додатково від понад 18 до 22,7 тис грн.

Передбачене грошове заохочення – за виконання завдань в зоні ООС. Наприклад, за знищення ворожої техніки – від 6,5 до 17 тис грн. В залежності від того, наскільки близько лінія бойового зіткнення.

Щоб підписати контракт, потрібно звернутися до центру зайнятості чи територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...