App Store Google Play

У Чумаках з’явиться нова амбулаторія з житлом для лікарів

5 Травня 20:00
У Чумаках з’явиться нова амбулаторія з житлом для лікарів

У центрі села Чумаки Дніпровського району зводять «з нуля» одноповерхову будівлю. Там розмістять сільську амбулаторію. В окремому крилі – житло для двох лікарів. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Зводимо в області сільські амбулаторії. Мешканці матимуть зручний доступ до всіх послуг «первинки». Якісну меддопомогу зможуть отримати поряд із домом», – сказав Валентин Резніченко.

Нині чумаківська амбулаторія не має власного приміщення. Орендує його в старій будівлі гуртожитку. Місцеві скаржаться на вузькі коридори та маленькі, непристосовані для прийому кабінети. Кажуть, побачивши будівництво у центрі села, зраділи.

«Будівля амбулаторії «росте» на очах. Приємно, що про наше здоров’я піклуються. Тут можна буде здати аналізи і пройти обстеження. Відпаде необхідність їхати до райцентру чи до Дніпра», – поділилася місцева Світлана Горяна.

Будівництво амбулаторії – на завершальному етапі, каже прораб Анатолій Зімич. Підрядники готують фасад під фарбування. Всередині прокладають комунікації, стіни обшивають гіпсокартоном. Далі – шпаклюватимуть, встановлять сантехніку. Майже завершили роботи у крилі, де буде житло для двох сімейних лікарів.

«У нас красиве доглянуте село. Гості кажуть, схоже на невеличке польське містечко. Ми всі дуже чекаємо на нову будівлю для нашої амбулаторії», – сказала місцева Алла Притула.

Для нової амбулаторії вже закупили сучасне обладнання та службовий автомобіль.

«Нарешті матимемо приміщення, що відповідає сучасним стандартам. Зможемо розділити потоки пацієнтів. Це дуже важливо для попередження інфікування», – розповів завідувач чумаківської амбулаторії Валентин Пушнов. 

Чумаківська амбулаторія обслуговує 3,5 тис людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...