App Store Google Play

Стане окрасою громади: у Петропавлівці модернізують опорну школу

5 Травня 14:00
Стане окрасою громади: у Петропавлівці модернізують опорну школу

Триває реконструкція Петропавлівської школи №2. Нині завершують утеплювати будівлю. Фасад роблять вентильованим, стильного сірого кольору з яскравими акцентами. На фініші внутрішнє оздоблення 1-го поверху. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Кардинально осучаснюємо опорну школу у Петропавлівці. Вперше за 35 років. Триповерховий корпус буде енергоощадним. Гарним ззовні та зсередини», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Директорка закладу Ольга Цимбал згадує: за роки існування в школі робили лише косметичні ремонти. Зносилися системи водопостачання та каналізації, електромережа. Не було сучасної протипожежної сигналізації.

«Широкомасштабна реконструкція була конче необхідна. Тепер усе нове. Кабінети з кольоровими дверима та яскравою учительською зоною. Енергозберігаючі вікна замість старих дерев’яних», – поділилася Ольга Цимбал. 

Окраса – величезні вітражі на першому поверсі. Гордість – кабінет лікувальної фізкультури та лінгафонна кімната. Облаштовані ресурсна кімната та медіатека.

«Є меблі, обладнання, завершується красивий ремонт. Все це надихає. Приємно працювати в такій атмосфері. Й дітям подобається. Більше мотивації до навчання», – вважає вчителька англійської мови Тетяна Пшонік.

На 1-му поверсі будівельники закінчують модернізацію харчоблоку, двох спортзалів та актової зали. Вирівнюють стіни гіпсокартоном, ґрунтують, шпаклюють, фарбують.

Шкільне подвір’я виклали тротуарною плиткою. На фініші утеплення фасаду.

«Раніше таких умов у школі не було. Створюємо для дітей зручності – теплий, яскравий та сучасний простір», – каже виконроб Андрій Лобко.

У Петропавлівській школі №2 – понад 600 учнів.

«До цієї школи ходять двоє моїх дітей. Вона тепер вигідно відрізняється від інших. Хлопці не дочекаються, коли після карантину повернуться на навчання», – додала голова батьківської громадськості школи Світлана Сінєльнікова. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...