App Store Google Play

Як лікарні Дніпропетровщини закуповують медичний кисень для боротьби із коронавірусом

30 Квітня 15:30
Як лікарні Дніпропетровщини закуповують медичний кисень для боротьби із коронавірусом

На Дніпропетровщині продовжують закуповувати обладнання та медичні матеріали задля лікування та протидії Covid-19. Серед іншого, медзаклади області купують кисень - у рідкому та газоподібному станах. Газоподібний зберігають у балонах, а рідкий кисень - у спеціальних газифікаторах, що переробляють рідкий кисень у газ. Потім його за допомогою труб подають у палати до пацієнтів, передає Дніпроград.

Так, Нікопольська міська лікарня №4" Нікопольської міської ради у квітні придбала 8 тонн газоподібного кисню по 13,8 тис грн. Загальна вартість договору - 110 тисяч гивень. Доставить його ТОВ ДІПІ ЕЙР ГАЗ". 

Ця компанія є одним з найбільших постачальників медичного кисню в Україні. У цієї ж компанії закупили кисень й КП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради та “Першотравенська міська лікарня. Для медицини катастрофи 40-літровий балон кисню обійшовся у 400 гривень, а для лікарні у Першотравенську трохи дешевше - 379 гривень. 

Натомість, "Криворізька міська лікарня №11" замовила 540 балонів газоподібного кисню у ТОВ Фірма “Кріогенсервіс” на 205 тисяч гривень. Це фірма-посередник між виробником та лікарнею. Вона купує медичний кисень на заводах, звідки доставляє його лікарням. Один балон обійшовся у 375 гривень, при цьому його об’єм не вказується. За даними Dozorro, у 2020 році ця компанія продала найбільше кисню бюджетним установам.

Газоподібний кисень придбала "Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г.Попкової" Дніпровської міської ради. Його доправить ПАТ “Лінде газ Україна” - 300 балонів невідомого об’єму по 360 гривень за один. Усього витратили 640 тисяч грн. Акціонерне товариство - одне із шести заводів в Україні, який самостійно виробляє медичний кисень.

Договір на поставку кисню із ПАТ “Лінде газ Україна” підписала дніпровська “Міська клінічна лікарня №16”. Там на 520 тисяч гривень закупили 100 тонн газоподібного кисню по 5200 грн за тонну. Це майже втричі дешевше, аніж придбали в Нікополі. 

Нагадаємо,Криворізька лікарня в квітні витратила майже 18 мільйонів гривень на коронавірусні закупівлі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...