App Store Google Play

Криворізька лікарня в квітні витратила майже 18 мільйонів гривень на коронавірусні закупівлі

27 Квітня 08:00
Криворізька лікарня в квітні витратила майже 18 мільйонів гривень на коронавірусні закупівлі

Лікарські препарати, захисний одяг, антисептики та кисневі концентратори - лише за квітень поточного року Криворізька інфекційна лікарня №1 витратила близько 18 млн грн на різні засоби для боротьби із коронавірусом, передає Дніпроград.

Найбільша сума за квітень пішла на кисневі концентратори. На 8 млн грн медзаклад придбав у ТОВ “Мегаполіс 2” 200 пристроїв моделі “OLV-10” (40 тис грн за один). Такі концентратори виробляють до 10 літрів кисню за хвилину. ТОВ “Мегаполіс 2” була зареєстрована всього місяць - у березні. 

При цьому зазначимо, що днями Благовіщенська лікарня на Кіровоградщині замовила ідентичні кисневі концентратори у іншого постачальник майже вдвічі дешевше - по 24,6 тис грн за один. По такій же ціні вдалося купити медичну техніку Ніжинській міській лікарні. А от "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3" у Миколаєві купив такі ж пристрої по 29,4 тисячі гривень.

Ще на 7,5 мільйонів гривень криворізька лікарня придбала 30 тисяч захисних комбінезонів з ультразвуковою герметизацією швів. Один обійшовся у 190 гривень. Їх доправить ТОВ “Медтехніка” Кривий Ріг. Загалом це ринкова ціна на подібний захисний одяг. 

Окрім того, медзаклад замовив у КП “Фармація” Криворізької міської ради 600 тисяч захисних масок. Одна обійшлася у гривню п’ять копійок. Усього заплатили - 630 тисяч. Також серед захисних елементів - респіратори FFP2. Їх замовили у ФОП Скляр Софії Сергіївни. 20 тис одиниць обійшлися у 450 тис грн - 22,50 за один респіратор. Загалом 24-річна продала криворізькій лікарні медичного захисту на більше, ніж 7 млн грн.

До прикладу, "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тернопільської обласної ради днями придбав респіратори FFP2 трохи дешевше - по 17 гривень за одиницю. А от Дніпровська лікарня імені Мечникова купила FFP2 вдвічі дешевше, аніж криворізька лікарня - по 12,50 грн. 

Також за ковідною процедурою “Криворізька інфекційна лікарня №1” відремонтує електроживлення дитячого корпусу та водопостачання в клініко-діагностичній лабораторії.

Нагадаємо, раніше ця ж лікарня витратила за грудень 25 мільйонів на ковідні закупівлі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...