App Store Google Play

У Червоногригорівській громаді з’явиться новий сучасний стадіон

26 Квітня 21:30
У Червоногригорівській громаді з’явиться новий сучасний стадіон

У селі Придніпровське на Нікопольщині зводять «з нуля» стадіон. Із повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Поруч побудували адмінкорпус. Сучасна спортивна база – для мешканців Червоногригорівської громади, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо сучасні умови для занять спортом і у великих містах, і невеличких селах. Мешканці Придніпровського звикли грати у футбол на звичайному сільському майданчику. Змінюємо це. Зводимо для місцевих повнорозмірне футбольне поле. Сучасне та якісне», – зазначив Валентин Резніченко.

Новий стадіон будують у центрі Придніпровського – на місці пустиря. На майбутньому футбольному полі все готове під штучне покриття. Виділили місце під криті трибуни на 300 глядачів. Буде і електронне табло.

«Мрію, щоб швидше добудували стадіон. Аби грати на нормальному полі, а не з купинами та нерівностями. Буде зручніше і тренуватися, і вигравати», – поділився гравець місцевої футбольної команди Ярослав Смирнов.

Навколо поля облаштовують бігові доріжки. Зверху їх покриють гумовою крихтою – для зручності та безпечності.

«Поле буде високої якості. Загалом стадіон такого рівня – диковинка не лише для села. Він дасть фору і деяким міським аренам», – сказав представник підрядної організації Микола Заєв.

Поруч із полем звели адмінкорпус. Там облаштовують тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські.

«Все будівництво – за технологіями енергозбереження», – підкреслив Микола Заєв.

У підрядників на часі благоустрій. Територію озеленять, висадять дерева та кущі. Біля стадіону облаштовують автопарковку.

«Тут можна буде проводити матчі рівня громади, району, області. Тренуватимуться і гратимуть різновікові місцеві команди», – розповів староста Микола Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...