App Store Google Play

У Дніпропетровській області готують до приватизації понад 100 державних об’єктів

24 Квітня 10:00
У Дніпропетровській області готують до приватизації понад 100 державних об’єктів

На Дніпропетровщині готують до приватизації понад 100 державних об’єктів нерухомості. Ще чотири вже виставили на аукціон. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт ДніпроОДА.

Основна мета приватизації, зазначили у Фонді держмайна – прискорення економічного зростання країни. А ще таким чином планують залучати прямі інвестиції. На окремому порталі створили інвестиційне меню та опублікували інформацію по кожному об’єкту.

За результатами аукціонів знаходяться нові власники. Здебільшого участь у торгах беруть підприємці.

Регіональне відділення Фонду держмайна вже виставило на аукціон колишній завод «Трансмаш» у Кривому Розі. Там раніше виготовляли вагони для залізниці, ремонтували та обслуговували залізничний рухомий склад.

У черзі на передачу в приватну власність й підприємства «Центр з сертифікації шин і гумотехнічних виробів «СЕПРОШИНАГТВ» та «Міжрегіональний науково-інженерний центр з сертифікації систем якості металопродукції «ВНІТІ-ТЕСТ».

Виставили на торги і державний пакет акцій ПрАТ «Іста-Центр». Його стартова вартість – понад 27,6 млн грн.

Триває підготовка до приватизації ще 117 об’єктів. Серед них, зокрема, державні пакети акцій, підприємства, нежитлові приміщення, недобудови.

Об’єкти державної власності продаються онлайн через електронну систему ProZorro.Продажі. Проведення аукціонів та визначення переможців відбувається публічно і відкрито.

За інформацією Фонду держмайна України, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного бюджету 3 млрд гривень. Цього року планку встановили ще вище – 12 млрд гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...