App Store Google Play

У Дніпрі пройшов форум «Дніпро – місто соціальних стандартів. Регіональний діалог»

24 Квітня 22:00
У Дніпрі пройшов форум «Дніпро – місто соціальних стандартів. Регіональний діалог»

22 квітня у приміщенні Дніпровської міської ради пройшов регіональний онлайн Форум «Дніпро – місто соціальних стандартів. Регіональний діалог». Захід організований за ініціативи Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України спільно з Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради, передає Дніпроград. 

У Форумі взяло участь понад 120 представників органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області від 68 територіальних громад.

«На сьогодні у жителів територіальних громад існує великий попит на справедливість та захист їх інтересів. Всі хочуть відчувати себе захищеними та бути впевненими, що у найскрутніших життєвих ситуаціях їх не кинуть на призволяще. Для мене, як очільника одного із найуспішніших міст-мільйонників, дуже важливо, що Дніпро став майданчиком для соціального діалогу різних територіальних громад. Нас об’єднують десятки зворушливих історій про взаємодопомогу. Вони ще раз нагадують – навіть у найгірший час (війни і пандемії) наша сила – в єдності. Досвід кожного з вас – безцінний. Він допоможе нам рухатися далі, адже нам ще багато що належить зробити», – зазначив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

Модератором заходу виступила Виконавчий директор Дніпропетровського РВ АМУ Олена Молошна, яка зазначила, що захід подібного формату з питань реформування соціальної політики громад проводиться вперше в Україні та є прикладом створення дієвої регіональної платформи для обміну досвідом та кращими практиками між органами місцевого самоврядування.

В онлайн форматі до обговорення долучилися: Назар Миколюк – експерт з питань соціального захисту Асоціації міст України та в.о. директора департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Петренко.

У ході Форуму були розглянуті основні етапи проведення реформування соціальної сфери у громадах на прикладі досвіду міста Дніпра, в якому за останні два роки було побудовано нову сучасну модель надання соціальних послуг. Експерти Дніпровської міської ради розповіли про основні кроки реорганізації соціальної сфери громади, що допомогло не лише розширити спектр послуг по місту, а й привести рівень їх надання у відповідність до затверджених стандартів, а також забезпечити комплексність і оперативність роботи усієї галузі.

Учасники Форуму провели спільний аналіз переваг та здобутків нової структури міста, обговорили нагальні питання оновлення галузевої законодавчої бази, а також плани на майбутнє для побудови продуктивного регіонального діалогу між громадами Дніпропетровської області.

Відео проведення регіонального онлайн Форуму «Дніпро – місто соціальних стандартів. Регіональний діалог» можна подивитися за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...