App Store Google Play

У Дніпрі запрацювала відремонтована лікарня Укрзалізниці

20 Квітня 08:00
У Дніпрі запрацювала відремонтована лікарня Укрзалізниці

АТ "Укрзалізниця" за підтримки Дніпропетровської ОДА та Міністерства інфраструктури відкрило нову реанімацію й осучаснені відділення для прийому хворих на COVID-19 у Дніпровській лікарні на залізничному транспорті. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Дніпроград.

«Після ремонту Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті може прийняти одночасно 110 хворих на коронавірусну інфекцію. Загалом наші 8 відомчих лікарень зараз лікують понад 530 таких пацієнтів», — розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Він додав, що Укрзалізниця максимально залучила спеціалістів структурних підрозділів, зокрема філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», для проведення реконструкції електромереж у залізничних лікарнях.

«На сьогодні ми отримали вже близько 60 млн грн державних коштів на лікування хворих на COVID-19. Близько половини цих коштів уже витрачено на медикаменти та на доплати медичним бригадам. У межах 1-2 місяців повністю використаємо залишок коштів. Окрім цих державних коштів, Укрзалізниця виділила 170 млн власних коштів, щоб на цей рік повністю забезпечити виконання програми лікування хворих на COVID-19», — зазначив Юрик.

За словами заступника міністра інфраструктури Дмитра Абрамовича, робота всіх лікарень Укрзалізниці знаходиться на постійному контролі Міністерства. Заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов розповів, що нову реанімацію лікарні для залізничників оснастили багатофункціональними ліжками з моніторами пацієнта. Загалом для цієї госпітальної бази за державні та обласні кошти було придбано: 55 кисневих концентраторів, 2,4 тис. біозахисних костюмів та майже 40 тис. засобів індивідуального захисту.

Як повідомлялося, на сьогодні з хворими на COVID-19 працюють 8 відомчих лікарень Укрзалізниці (три в Києві, дві в Харкові та по одній у Дніпрі, Львові та Одесі). У лікарнях Укрзалізниці вже лікувалися та продовжують лікуватися близько 1 тис. хворих на коронавірусну інфекцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...