App Store Google Play

Ще одну ділянку дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське ремонтують капітально

20 Квітня 14:00
Ще одну ділянку дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське ремонтують капітально

У розпалі масштабне оновлення сільських доріг Дніпропетровщини. Зокрема, триває капремонт ділянки автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Техніка працює в районі населених пунктів Верхньодніпровськ і Підлужжя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«В області оновлюємо місцеві автошляхи та мости. Наша мета «зшити» рівними, як полотно, дорогами усі населені пункти Дніпропетровщини. Нині у розпалі роботи у Верхньодніпровському районі», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Капітальний ремонт триває на ділянці у понад 3,5 км. Це вже четвертий відрізок дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське, який оновлюють у цьому році.

Дорожники зробили основу зі шлаку – облаштували «подушку» майже в 40 сантиметрів. Нині завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Далі на нього кластимуть верхній.

«До оновлення дорога була такою, що не кожна автівка могла проїхати. Вузька, в ямах. Розширили на два метри, підсилили основу. Шар асфальту буде 11-сантиметровим, щоб покриття довго прослужило»,  – розповів оператор асфальтоукладача Олександр Вряшник.

«Фактично старої дороги вже не було. Зношене покриття зняли повністю – аж до ґрунту. Автошлях можна сказати будують наново», – підтвердив слова робітників голова Верхньодніпровської міськради Геннадій Лебідь.

Останнім штрихом зроблять розмітку та встановлять знаки. Закінчать цей відрізок, візьмуться за наступний.

«Видно техніку, активну роботу. Охоче користуватимуся оновленою дорогою», – запевнив водій Олександр Чегринець.

Загальна довжина дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське – 29 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...