App Store Google Play

У Дніпрі родичі зниклих безвісти на Донбасі провели акцію "Ми є!"

17 Квітня 18:00
У Дніпрі родичі зниклих безвісти на Донбасі провели акцію "Ми є!"

У Дніпрі, біля обласної держадміністрації, родини зниклих безвісти під час війни на Донбасі влаштували акцію «Ми є!». Про це інформує Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Акцію приурочили до 7-ї річниці створення добровольчих батальйонів Дніпропетровщини, повідомила організаторка Ядвіга Лозинська.

За її словами, мета заходу – привернути увагу влади й суспільства до того, що урядова комісія у справах зниклих безвісти за особливих обставин, котра була створена у 2018 році, не запрацювала.

У Дніпрі родини зниклих безвісти під час війни на Донбасі влаштували акцію «Ми є!»

Ядвіга Лозинська каже: торік було обрано її голову, але його офіційно так і не призначили.

«Комісія зможе створити реєстр зниклих безвісти. Бо ми не знаємо навіть, кого шукати. Запрацюють пошукові групи. І ми хочемо, щоб список зниклих безвісти подавався до Мінська при роботі Тристоронньої контактної групи. І, все ж таки, це питання підіймали постійно», – сказала Ядвіга Лозинська.

На акцію, за підрахунками Суспільного, зібралося близько півтора десятка людей. Вони розтягнули мотузки, на які прикріпили близько трьох десятків фото зниклих безвісти бійців.

У Дніпрі родини зниклих безвісти під час війни на Донбасі влаштували акцію «Ми є!»

Військовий капелан зачитав імена близько 70 українських бійців, які вважаються зниклими безвісти на Донбасі.

Учасники говорять, продовжуватимуть влаштовувати акції, поки комісія у справах зниклих безвісти за особливих обставин не запрацює.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...