App Store Google Play

Стоп незаконній торгівлі домашніми тваринами: зоозахисники з іншими службами проводять рейди у Дніпрі

17.04.2021 22:00
Стоп незаконній торгівлі домашніми тваринами: зоозахисники з іншими службами проводять рейди у Дніпрі

У Дніпрі рішуче взялися за незаконну торгівлю домашніми тваринами. 17 квітня провели рейд різними точками міста. У спільному заході взяли участь представники координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові, інспекції з питань благоустрою, муніципальної варти. Серед локацій перевірок був і зооринок (неподалік автовокзалу), передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Під час інспекції зафіксовано безліч торгових місць, де продавали кошенят і цуценят в антисанітарних умовах та без відповідних дозвільних документів. А деякі торговці, побачивши інспекційну групу, хутко зникали.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, відповідно до правил утримання домашніх тварин та благоустрою міста, торгівля тваринами без відповідних документів, а також «з рук», заборонена.

«На порушників складаються відповідні приписи, а наступного разу, якщо продовжуватимуть незаконну діяльність, отримають адміністративний протокол, який передбачає штрафи від 400 до 1360 грн. Як правило, ситуація виглядає так: коли не усіх тварин продавці можуть продати чи роздати, вони опиняються у сміттєбаках чи зливовій каналізації. Насправді тварини зовсім не потрібні і не цікаві тим «милим» жіночкам, які беруться їх продати чи прилаштувати. Для них це бізнес. Тому жорстко будемо боротися з такою незаконною діяльністю і карати за це», – підкреслив Михайло Лисенко.

Зі свого боку представниця координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові Ірина Комісаренко розповіла: «Це бізнес на крові. Люди спеціально розпліднюють тварин, які не мають племінної цінності, а це заборонено. Потім приносять їх сюди, на зооринок або в інші місця, і продають їх без жодних дозвільних документів, нещеплених. А є й інша ситуація, коли приносять приплід від домашньої, не стерилізованої кішки чи собаки і віддають його «коробочницям», які приймають тварин за гроші. За день, якщо цуценят і кошенят не вдалося прилаштувати, ввечері їх викидають у балки, посадки. Навіть якщо деякі з них і виживають, вони заражені вірусами, які підчепили, оскільки ці клітки, акваріуми не стерилізуються, не кварцуються. Тварини не щеплені, без ветеринарних документів. А без цього передавати, продавати тварин в інші руки заборонено. Тому наша координаційна рада націлена рішуче – не дамо і надалі продовжувати ганебну діяльність».

Представники координаційної ради зоозахисних організацій при міському голові одноголосно закликали усіх мешканців стерилізувати домашніх тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...