App Store Google Play

Як на Дніпропетровщині готують кадри для громад

16 Квітня 17:00
Як на Дніпропетровщині готують кадри для громад

15 квітня пройшла інформаційна сесія з підготовки кадрів для громад, яку підготував Дніпропетровський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою", інформує Дніпроград.

Представники вищих навчальних закладів області обговорили зі співробітниками органів місцевого самоврядування підготовку фахових кадрів для громад Дніпропетровщини. У заході взяли участь науковці наступних закладів освіти: Український державний хіміко-технологічний університет, Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури та ДРІДУ НАДУ, які презентували представникам громад роботу факультетів, розповіли про найбільш популярні та затребувані на підприємствах області професії, про роботу зі старшокласниками і можливості співпраці між громадами, бізнесом і навчальними закладами.

«Найцінніший ресурс громад – це людський потенціал. Тому наші територіальні громади сьогодні проводять надзвичайно активну роботу щодо залучення кваліфікованих кадрів в органи управління, організації, підприємства, що працюють на їх території. Для допомоги у розвитку людського потенціалу Дніпропетровський РО об'єднав зусилля з провідними вищими навчальними закладами та профтехзакладами регіону, започаткувавши цикл інформаційних сесій, під час яких обговорюються питання направлення випускників шкіл на навчання за спеціальностями, що є стратегічно важливими для розвитку громад, а також для розвитку управлінських кадрів. Сьогодні відбулася перша інформаційна сесія такого циклу», - зазначила керівниця Дніпропетровського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна.

Як розповіли представники Українського державного хіміко-технологічного університету, цей навчальний заклад готує фахівців для підприємств, наприклад, з переробки нафтових продуктів, з альтернативної енергетики, машинобудування тощо, а також має багатий досвід успішної роботи в рамках укладення тристоронніх договорів: між студентами, ВНЗ і підприємством. У результаті молоді фахівці гарантовано отримують роботу, бізнес – підготовлені кадри, а громада, на території якої працює підприємство, не лише не втрачає молодь, а й, навпаки, отримує притік освічених підготовлених кадрів.

Цікавим для громад був і оглядовий аналіз стратегій ТГ, який провели науковці кафедри економіки ВНЗ, видівши окремі проблемні питання і надавши низку пропозицій з приводу того, за якими спеціальностями заклад може підготувати потрібні кадри громадам.

Представники коледжу культури і мистецтв повідомили, що нещодавно тут відкрилася перша в Україні спеціальність з держзамовленням щодо підготовки проєктних менеджерів у сфері соціокультурної діяльності. А науковці з регіонального Інституту державного управління розповіли про підготовку кадрів, які є вельми затребуваними в органах місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...