App Store Google Play

У Дніпрі на переході через Слабожанський проспект вже 4 місяці не працює ескалатор

16 Квітня 14:00
У Дніпрі на переході через Слабожанський проспект вже 4 місяці не працює ескалатор

На переході, що на Слобожанському проспекті, не працює один підйомник. Пішоходи змушені підніматися сходами, але не всім це під силу. Повідомляється, що підйомник не працює вже чотири місяці, передає Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Скаржаться мами з візочками та пенсіонери. 

"Із візочком у руках і з допомогою перехожих. Бо інакше проспект не перейдеш", - скаржиться Анна. Каже, тепер, коли ескалатор не працює, дістатися магазину чи лікарні з донькою – важко.

"Ось так рідко якийсь чоловік підніме, допоможе. Уявіть, дитина 11 кілограм важить, уявіть, його підняти, дотягнути до будинку, навіть якщо це одна зупинка, це дуже важко постійно на руках, а ще плюс коляска", — говорить жителька Дніпра Анна Нікітіна.

Та важко не лише мамам із візочками, а всім – скаржаться місцеві. Інакше доводиться прямувати до найближчого світлофора і обходити цілий квартал.

Не працює підйомник четвертий місяць поспіль, жаліється 70-річна Валентина Іванівна. Каже, переходити на другий бік дороги без ескалатора - важко і довго. Уже навіть зверталася до влади по допомогу. І отримала відповідь:

"Що немає фінансування. Ну як це так? Давайте я стану з гаманцем і сумкою, і буду збирати гроші, і мені люди будуть давати і відремонтуємо за свої гроші, так виходить?", — каже жителька Дніпра Валентина Ляшок.

У міському департаменті благоустрою кажуть, зламався так званий стрічковий механізм рухомої доріжки. І все через недбальство самих людей.

"Люди, які перестрибують з ескалатора на ескалатор, граються. Розсипані болти, які привели до поломки 10 сходинок, вивели ланцюг з ладу і один ескалатор повністю зупинився", — розповідає заступник начальника управління міського департаменту благоустрою та інфраструктури Олександр Цирульніков.

Аби відновити підйомник, знадобиться близько двох мільйонів гривень, кажуть фахівці. Наразі триває тендер, а з середини травня обіцяють почати ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...