App Store Google Play

Авіакомпанія «Роза вітрів» запустить рейси до Ужгорода, Чернівців та Кривого Рогу

16 Квітня 20:00
Авіакомпанія «Роза вітрів» запустить рейси до Ужгорода, Чернівців та Кривого Рогу

Українська авіакомпанія WINDROSE airlines у червні запускає регулярні авіарейси ще до трьох міст: Київ-Ужгород-Київ, Київ-Чернівці-Київ та Київ-Кривий Ріг-Київ. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

Він нагадав, що наприкінці минулого року Кабінет міністрів затвердив Перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023 року. Окремими пунктами там робиться наголос на тому, щоб провести реконструкцію цілої низки регіональних аеропортів. На цьому, зазначив Тимошенко, особливо акцентує Президент Володимир Зеленський.

«У найближчі роки у рамках президентської програми «Велике будівництво» ми плануємо відновити 16 регіональних аеропортів. І якраз цими днями ми отримали черговий потужний сигнал, який вказує, що ми рухаємося у правильному напрямку: прийнято рішення, що вже у червні українська авіакомпанія WINDROSE airlines запускає регулярні авіарейси ще до трьох міст – Ужгорода (тричі на тиждень), Чернівців (тричі на тиждень) та Кривого Рогу (чотири рази на тиждень)», - повідомив Кирило Тимошенко.

За його словами, перельоти будуть здійснюватися на комфортних і нових літаках ATR-72-600, призначених саме для регіональних перевезень.

«Рішення авіакомпанії – ще один стимул до того, щоб активніше розбудовувати інфраструктуру в аеропортах», - підкреслив заступник керівника Офісу Президента.

Тимошенко наголосив, що державна влада зорієнтована на те, аби популяризувати серед українців звичку користуватися внутрішніми авіаперевезеннями, а для перевізників – створити комфортні умови для роботи. Досвід 2020 року показав, що розвиток внутрішньої авіації дозволить підтримувати авіакомпанії у кризові часи, додав він.

Як повідомив, зі свого боку, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, реконструкція Міжнародного аеропорту в Кривому Розі є частиною програми "Велике будівництво". Роботи там будуть проведені коштом державного, місцевого бюджетів та інвесторів.

«Вже з літа повітряні ворота міста готові приймати регулярні рейси авіакомпанії WINDROSE airlines. Літаки прямуватимуть до аеропорту "Бориспіль". Звідти пасажири зможуть продовжити подорож до інших українських міст. По факту аеропорт обслуговуватиме потреби 600-тисячного міста і двох великих областей – Дніпропетровської та Кіровоградської. Ці рейси вдихнуть нове життя у сам аеропорт і весь регіон», - сказав Резніченко.

Раніше українська авіакомпанія WINDROSE airlines об’єднала мережею внутрішніх авіаперевезень такі міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон, Запоріжжя і Миколаїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...