App Store Google Play

У селищі Курилівка завершують будівництво амбулаторії

14 Квітня 17:00
У селищі Курилівка завершують будівництво амбулаторії

Вже на етапі внутрішнього оздоблення нова амбулаторія у Курилівці Петриківської громади. Готова «коробка» будівлі, утеплені стіни й дах, на місці вікна та двері. Медзаклад зводять «з нуля» обласним та державним коштом, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Дві амбулаторії одночасно будуємо у Петриківській громаді. За єдиним стандартом, використовуючи енергоощадні технології. Один з об’єктів – у селищі Курилівка. У медзакладі будуть лікарняні кабінети та денний стаціонар», – зазначив Валентин Резніченко. 

Медзаклад – на двох сімейних лікарів. Будівля «виросла» «з нуля». Нині там вже триває внутрішнє оздоблення – готують під фарбування стіни, кладуть кахлі.

«Нашу стару півстолітню амбулаторію довести до сучасних вимог – нереально. Тішимося, що матимемо нову», – розповів староста селища Курилівка Сергій Гречановський.  

У амбулаторії – чотири кабінети для прийому пацієнтів, палата денного стаціонару. Там хворі зможуть відпочити під наглядом медиків після крапельниць або інших маніпуляцій.  

Передбачили додатковий вхід для людей із підозрою на інфекційні хвороби.

«Не підведемо із якістю виконання робіт. Будівля служитиме довго», – запевнив виконроб Роман Рубан. 

Наступним етапом оздоблять фасад. На подвір’ї покладуть тротуарну плитку, посіють газон.

«Особливо хочеться, щоб весь спектр медичних послуг надавали в одному місці», – сказала мешканка Курилівки Оксана Кузьменко. 

Паралельно в області триває розбудова лікарень за програмою Президента України «Велике будівництво». Модернізують  приймальні відділення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...