App Store Google Play

У Кривому Розі відкрили клуб для охочих вдосконалити українську мову

14 Квітня 08:00
У Кривому Розі відкрили клуб для охочих вдосконалити українську мову

У Кривому Розі відкрили розмовний клуб “Спілкуймося українською!”. Головна мета клубу — допомогти усім охочим вдосконалити українську. Про це журналістам розповіла модераторка клубу Ірина Ловкова, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Зустрічаються учасники розмовного клубу у читальні Міської бібліотеки для дорослих. Формат зустрічей: обирають тему і потім її обговорюють.

Ірина Ловкова, колишня радіожурналістка, вчителька української мови та літератури з десятирічний стажем, говорить – кожне заняття складається з двох частин: теоретичної та практичної. Більше говорять та виправляють помилки.

“Один із напрямків роботи клубу полягає в тому, щоб паралельно із вдосконаленням української, людина могла завітати в клуб та щось нове для себе відкрити. У процесі спілкування люди діляться досвідом і у когось відбуваються певні інсайти”, — говорить модераторка розмовного клубу “Спілкуймося українською!” Ірина Ловкова.

Антон Чекаль — студент першого курсу, вивчає тележурналістику. Із початком навчання відчув потребу в україномовному оточенні, що допомогло б перейти з російської на українську.

“Цей рік, коли навчаюсь в університеті, я переходжу з російської на українську. Цей клуб як практика мови і це дуже добре для тих людей, які зараз переходять з російської на українську”, - каже хлопець.

Ініціаторкою створення клубу стала завідувачка бібліотеки Валентина Косих. За її словами, це вже не перший культурно-просвітницький проєкт, який втілюють у бібліотеці на Поштовій.

“Ми взагалі відкриті для ініціатив наших мешканців – культурних, соціальних. Бібліотека відкрита для тих, хто щось вміє. Це простір для навчання, для натхнення, для подій та зустрічей”, - зазначає Валентина Косих.

Взяти участь у засіданні мовного клубу “Спілкуймося українською!” можна за попередньою реєстрацією, аби виконати вимоги карантинних заходів. Цього разу з двадцяти п’яти охочих участь змогли взяти тринадцять осіб. Іншим запропонували завітати за тиждень. Тема для спілкування: “Як економити на покупках у супермаркетах”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...