App Store Google Play

Акція «Озеленення планети» в Дніпрі: волонтери висадили близько 400 дерев за день

11 Квітня 08:00
Акція «Озеленення планети» в Дніпрі: волонтери висадили близько 400 дерев за день

Дніпро долучилося до всесвітньої екологічної акції «Озеленення планети»: у шести парках та скверах міста екоактивісти висадили близько 400 дерев. Про це журналістам розповіла координаторка акції Ірина Черниш, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

За словами Ірини, саджанці закупили на гроші представників місцевого бізнесу, а вже до висадження долучились всі охочі.

Ірина Черниш каже: спочатку планували висадити саджанці лише у чотирьох парках, але дніпряни виявились дуже активними, тож вдалось назбирати грошей на більшу кількість дерев. І локацій стало шість.

«Люди достатньо активні, у нас є локації безпосередньо на житлових масивах. І там, і попередньо в групах дуже активно обговорювалась акція і сьогодні вони долучаються, зокрема внесенням невеличких пожертв», – сказала екоактивістка.

Місця для саджанців, каже Ірина Черниш, обирали, згідно з дендропланом міста, який затвердили у департаменті парків та рекреацій. Саджають клени, липи, горобину. Загалом дев'ять видів дерев.

У сквері по вулиці Юрія Савченка близько зібралось близько сорока людей, на акцію прийшли родинами. Наймолодші учасники теж взялись за лопати.

Дніпрянин Іван Ковальчук каже, в такій акції бере участь вперше, але, запевняє, точно не в останнє. «Дерева – це легені планети, їх потрібно висаджувати, тим більше у такому промисловому місті».

На іншій локації, що у Новокодацькому парку, теж працювали волонтери. Тут запланували висадити понад 120 дерев, каже дніпрянка Ганна Захарченко.

«І приємно, і пам'ять, і кисень. Все для покращення свого життя і для життя людей», – сказала жінка.

Координаторка акції Ірина Черниш повідомила, що загалом на акцію прийшли 600 волонтерів. Тепер біля саджанців поставлять захисні загородки, а самі дерева передадуть на баланс департаменту парків та рекреацій міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...