App Store Google Play

Декомунізація аеропорту в Дніпрі має супроводжуватись деколомойнізацією, - Денисенко

9 Квітня 21:30
Декомунізація аеропорту в Дніпрі має супроводжуватись деколомойнізацією, - Денисенко

Депутат обласної ради від "Європейської солідарності" Андрій Денисенко привітав перейменування аеропорту Дніпропетровськ на Дніпро, яке анонсував напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій. Втім, на думку народного обранця, відмова від колоніальної назви - лише часткове вирішення проблеми летовища. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на допис політика в соціальній мережі.

"Декомунізація і вчорашнє перейменування аеропорту Дніпропетровськ на Дніпро - це добре, але ще важливіша його деколомойнізація. 
А саме - рішеннями РНБО та ВР - передати активи та льотну інфраструктуру до комунальної власності, а територію прилеглого селища Авіаторське - до складу міста Дніпра", - написав Андрій Денисенко 9 квітня.

Наслідком таких дій центральної влади має стати отримання містом Дніпром замість фактично приватного справді міського аеропорту, як це є, наприклад, в сусідньому Запоріжжі.

"Доки його володарем є олігарх Ігор Коломойський - ми, дніпряни, не матимемо якісних послуг з авіасполучення, не матимемо адекватних цін на перельоти, а будівництво його нової інфраструктури буде під загрозою зриву як це вже було напередодні Євро-2012. Ще й мешканці Авіаторського, як кріпаки при летовищі, так і залишатимуться поза межами міста та цивілізації через небажання олігарха віддавати його територію до складу Дніпра", - наголошує Денисенко.

Втім, існують щодо успіху в обласного депутата й певні сумніви, адже для такого рішення необхідно "порвати олігархічну пуповину і реально діяти, а не імітувати зміни як досі".

"Проект приєднання Авіаторського до Дніпра поданий до парламенту за моєю ініціативою ще влітку 2019, але так і не проголосований монобільшістю, бо вона до останнього діяла саме в інтересах Коломойського", - нагадав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...