App Store Google Play

Де у Дніпрі проведуть суботники

8 Квітня 18:30
Де у Дніпрі проведуть суботники

У Дніпрі під час масового весняного прибирання міських територій особлива увага приділяється і ліквідації стихійних смітників. Для цього працює відповідна муніципальна програма департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

За словами заступниці директора департаменту Ірини Козлової, за минулий рік у місті ліквідовано понад 70 стихійних сміттєзвалищ, звідки вивезли понад 8 тис. тон відходів. Нинішнього року відповідні роботи продовжуватимуться: у планах прибрати приблизно такий же обсяг.

«Декілька років тому створена карта проведення суботників – на відкритій мапі Дніпра https://mapa.dniprorada.gov.ua. Окрім того, допомагаємо з вивезенням зібраного під час суботника. Рекомендуємо пакети складати біля найближчих контейнерних майданчиків або у місцях, доступних для проїзду сміттєвозів. Безкоштовно усе сміття вивеземо на полігон «Правобережний», – підкреслила під час прямої телефонної лінії 7 квітня Ірина Козлова.

Вона зазначила, що до весняного прибирання можуть долучитися усі охочі. Інформацію з проведення суботників або вивезення прибраного можна подавати на електронну пошту [email protected] або за телефонами: 067 88 104 86, 066 96 97 511.

Паралельно з прибиранням територій проводитиметься і масове озеленення, організоване різними департаментами мерії Дніпра.

Водночас начальник відділу природоохоронних заходів управління охорони навколишнього середовища Олексій Міхєєв нагадав, що у місті ще позаторік ухвалили правила поводження із зеленими насадженнями.

«У відповідному додатку цього рішення є 780 видів дерев і чагарників, рекомендованих висаджувати у степовій кліматичній зоні, до якої належить і Дніпро. Серед дерев – це дуби, липи, клени, горобина, в’яз, горіх волоський тощо. З-поміж чагарників – спірея, бузина, шипшина, глід та інші», – додав Олексій Міхєєв.

Зі свого боку начальник управління з експлуатації житлового господарства Віталій Слєпцов зазначив: щочетверга міська комісія у складі представників різних профільних служб проводить інспекційний об’їзд – моніторять санітарний стан територій. За підсумками складається протокол, кожна служба отримує доручення з терміном виконання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...