App Store Google Play

У Дніпрі презентують Молодіжну політичну школу

6 Квітня 21:30
У Дніпрі презентують Молодіжну політичну школу

Зробити політику популярною серед молоді, зламати сучасні стереотипи через безпосереднє навчання та залучення активної молоді, модернізувати політичну культуру регіону. Такі  цілі має освітній онлайн-курс «Молодіжна політична школа», організований ГО "САМ" і NDI (Національний демократичний інститут закордонних справ), передає Дніпроград.

Молодіжна політична школа — це шестимісячний освітній курс в онлайн форматі, який має на меті надати молоді Дніпропетровської області теоретичні та практичні знання, основні інструменти та кейси у сфері політичної участі. Сформувати в учнів школи систему цінностей щодо розвитку своїх населених пунктів та держави загалом. Підготувати випускників до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. У рамках курсу студенти реалізують власні громадсько-політичні проєкти, а найактивніші учасники зможуть пройти оплачувані стажування в органах місцевого самоврядування. 

За словами  голови ГО «Спільнота активної молоді - САМ» Владислава Мельнічука, прагнення проєкту — щоб молодь зі своїм сучасним поглядом брала участь у політичному житті та крокувала до демократичних цінностей. 

«“Аби якось впливати на політику - необхідні зв’язки”, “я сам нічого не вирішую”, “бути політиком - це негатив”. Левова частина молодих людей керується подібними стереотипними твердженнями та просто демотивована брати участь у політичному житті своєї громади та країни загалом. Ми вирішили запустити проєкт, аби розвінчати подібні твердження. Дати інструменти та допомогти зі стартом власних суспільно-громадських проєктів», — говорить Владислав Мельничук.

Проєкт реалізується у декілька етапів. Перший модуль передбачає презентацію школи для молодіжних аудиторій. Після презентацій відкриється прийом заявок на участь у Молодіжній політичній школі.  25 учасників, які будуть відібрані до участі, пройдуть онлайн-навчання протягом трьох модулів. Серед спікерів: політики, депутати, представники місцевого самоврядування, громадські діячі та блогери. Найактивніші учасники пройдуть оплачувані стажування в органах місцевого самоврядування, політичних партіях, громадських організаціях тощо. 

Тренінг має насичену програму, яка охопить багато питань політичної культури. Деталі школи можна дізнатися 7 квітня о 11:00 під час прес-конференції за адресою вул. Телевізійна 3 (прес-центр UA:Дніпро).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...