App Store Google Play

У Дніпрі ветеран бойових дій на Донбасі оскаржує рішення міської влади про «погодинні пільги» через карантин

04.04.2021 12:00
У Дніпрі ветеран бойових дій на Донбасі оскаржує рішення міської влади про «погодинні пільги» через карантин

У Дніпрі учасник бойових дій на Донбасі Олександр Пафомкін оскаржує рішення місцевої влади про посилення карантину в частині обмеження дії пільг на проїзд у громадському транспорті. Позовну заяву він подав до окружного адміністративного суду, повідомив кореспонденту журналістам Олександр Пафомкін, передає Дніпроград з посиланням на Радіо Свободу.

За рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, через посилення карантину пільговики можуть їздити за пільгами в громадському транспорті тільки з 10:00 до 15:00.

Позивач вважає це рішення таким, що дискримінує пільговиків і порушує чинне законодавство, а ще – хоче побачити від міської влади його наукове обґрунтування.

«Спецкомісія не мотивувала своє рішення: чому саме пільгові категорії до 10-ї ранку й із 3-ї дня є активними переносникам коронавірусної інфекції. Доведіть, що саме пільговики – пенсіонери, учасники бойових дій тощо – є небезпечними поширювачами коронавірусу. Щодо цього немає ніякої експертної думки. У законодавстві про місцеве самоврядування чітко прописані функції місцевої влади. Такі обмеження може запроваджувати тільки Верховна рада чи уряд, якщо б у нас був надзвичайний стан. А так – маршрутки їздять набиті, водії – без масок, а крайніми зробили пільговиків», – заявив у коментарі Радіо Свобода ветеран.

Він також додав, що рішення комісії мало б бути оформлене на спеціальному бланку, а на сайті міської ради воно оприлюднене на звичайному аркуші, без «шапки», але з підписами двох посадовців.

Раніше в коментарі Радіо Свобода дніпровська юристка Віталія Серебрянська зазначила, що запровадження «погодинної» дії пільгу місті – незаконне й може бути оскаржене в суді.

24 березня в Дніпрі, за рішенням спецкомісії, посилили карантин, запровадивши деякі обмеження «червоної» зони, попри те, що місто поки перебуває в «помаранчевій». У мерії тоді пояснили, що «діють на випередження», а невдоволення містян викликане їхньою непоінформованістю щодо ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...