App Store Google Play

До 31 травня можна подавати документи для зарахування дітей до 1-х класів: хто має першочергове право

4 Квітня 08:00
До 31 травня можна подавати документи для зарахування дітей до 1-х класів: хто має першочергове право

З 1 квітня до 31 травня можна подавати документи для зарахування дітей до перших класів шкіл Дніпра. Першочергове право мають: діти за місцем мешкання поруч зі школою, діти, які є братами/сестрами учнів такого закладу освіти, діти працівників школи, а також діти з особливими потребами. Зарахування йде на підставі заяви, копії свідоцтва про народження, оригіналу чи копії відповідної медичної довідки, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Через карантин документи можна подати особисто до закладу або через відповідну електронну реєстрацію чи на електронну адресу школи (але до видання наказу про зарахування слід принести оригінали документів). До 31 травня документи можна подавати до різних закладів освіти на вільні місця (обмежень у кількості немає). При поданні заяви можна пред’явити документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу. Непідтвердження місця проживання лишає дитину юридичних підстав для першочергового зарахування до школи», – розповіла під час пресконференції заступниця начальника відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Людмила Кошман.

Вона також підкреслила, що з 1 по 15 червня відповідні заяви не прийматимуться. Водночас батьки можуть подавати їх після 15 червня на вільні місця.

З нового навчального року впроваджуються деякі зміни щодо освітнього процесу за вечірньою та заочною формами навчання у закладах середньої освіти. Учні вечірніх шкіл міста зможуть продовжити навчання у школах № 1, № 91 та НВК № 120.

«У Дніпрі наразі працюють три комунальні вечірні школи: № 11, № 31 та міська спеціальна вечірня (змінна) школа, у яких навчаються 570 осіб. Більшість з них – повнолітні», – сказала заступниця директора – начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Оксана Салогуб.

Зі свого боку директорка школи № 91 Людмила Шило зазначила: «Відповідно до перепрофілювання закладів освіти, наш буде ліцеєм зі структурним підрозділом гімназії. Окрім того, у нас буде ще й вечірня та заочна форми навчання. Залюбки приймемо до себе учнів школи № 11, попередньо – це 196 осіб. Для цього кадрами цілком забезпечені».

Водночас заступниця директора з навчально-виховної роботи школи № 11 Олена Лісняк додала: за запитами Дніпровської виправної колонії № 89 та Дніпровської установи відбування покарань № 4 для усіх неповнолітніх осіб, взятих під варту, та осіб, позбавлених волі, буде продовжено навчання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...