App Store Google Play

У Дніпрі за гроші волонтерів облаштували операційну в дитячій лікарні

2 Квітня 14:00
У Дніпрі за гроші волонтерів облаштували операційну в дитячій лікарні

Операційну за майже пів мільйона гривень облаштували у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні за гроші волонтерів. Як розповіли лікарі, раніше операційна для пацієнтів опікового блоку була в іншому відділенні, на транспортування дітей витрачали час. Це впливало на якість допомоги хірургів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Лікар-комбустіолог Артем Посунько говорить, операційного втручання в обласній дитячій лікарні щорічно потребують близько 50 пацієнтів з опіками, 10 відсотків з них у надкритичному стані.

“Раніше нам доводилося везти дитину через усю лікарню, минаючи два ліфти, довгі переходи і довгі коридори. А коли дитина отримує важкий опік, то обпечена шкіра перестає включатися у терморегуляційну функцію, тобто дитина постійно втрачає тепло. І коли ми веземо дитину двома ліфтами, усіма коридорами, вона втрачає тепло, це неприйнятно для лікування”, - говорить Артем Посунько.

Гроші на створення операційної пожертвували понад сотню людей. Засновниця фонду, на базі якого збирали гроші, Олександра Сова-Тимощенкова, говорить, перераховували різні суми — і по 20 гривень, і по 20 тисяч. Хтось безкоштовно надавав будматеріали. Облаштовували операційну протягом року.

“Просто люди перераховували, знайомі давали готівку, щоб я, наприклад, майстру заплатила за кахель”, - розповіла Олександра.

За словами жінки, почалося усе з апарату ШВЛ, на нього пішло десь 245 тисяч гривень. А перед новим роком зібрали близько 100 тисяч на операційну лампу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...