App Store Google Play

У Дніпрі підрахували стихійні звалища: їх майже півтисячі

2 Квітня 12:30
У Дніпрі підрахували стихійні звалища: їх майже півтисячі

Пляшки, будівельні матеріали, одяг і навіть шини. І це далеко не все, що можна знайти на стихійних звалищах. Лише у Дніпрі їх майже півтисячі. А скільки за містом – складно й порахувати. Журналісти дізнавалися про те, хто повинен прибирати ці звалища та як з ними боротися, передає Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Розташоване одне зі стихійних звалищ біля Слобожанської громади. Але про його існування, окрім місцевих, ніхто не знав, говорять комунальники. Тепер же, після звернення журналістів, обіцяють розібратися.

«Ми будемо шукати хазяїна цієї ділянки, будь то власник чи орендар — він повинен прибирати сміття на своїй території», — говорить начальник житлово-комунального господарства Слобожанської ОТГ Ігор Шаповалов.

Та шукатимуть не лише власника землі, а і тих, хто привозить непотріб. Комунальники кажуть, що вже звернулися до поліцейських громади. Ті тепер патрулюватимуть територію.

Ще одне звалище — на Лівобережному-3. На березі озера Куряче назбиралася купа сміття.

У міському департаменті екології кажуть, що цього року планують почистити озеро і зробити зону відпочинку. А поки шукатимуть власника сміття. Той повинен його прибрати і сплатити штраф.

«Буде складено протокол і відповідно накладено штраф, якщо це фізична особа — від 340 до 1360 гривень . У випадку, якщо це юридична особа чи фізична особа–підприємець — від 850 до 1700 гривень», — каже начальник управління охорони навколишнього середовища міського департаменту екологічної політики Ярослав Крисько.

Окрім штрафу, державна екологічна інспекція може нарахувати ще й збитки за засмічення природи.

«Навалене сміття, воно змінює певним чином ландшафт, утрамбовує ґрунт, щільність ґрунту збільшується, там жодним чином не можуть існувати рослини і тварини, забруднюється атмосферне повітря, і все це потрапить у воду, в ту воду, яку ми споживаємо», — зазначає доцентка кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дніпровської політехніки Катерина Колесникова.

Лише у Дніпрі — щонайменше півтисячі стихійних звалищ. Фахівці закликають людей не смітити, а укладати договір на вивезення непотребу. Відтак його утилізуватимуть на спеціальних полігонах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...