App Store Google Play

Приймальні в українських лікарнях отримають майже 5 тисяч одиниць сучасної медтехніки

1 Квітня 21:30
Приймальні в українських лікарнях отримають майже 5 тисяч одиниць сучасної медтехніки

У 2021 році заплановано організувати поставку 4656 одиниць медичного обладнання на суму понад 6 млрд гривень для приймальних відділень в українських лікарнях, повідомляє "РБК-Україна".

Йдеться про ті медичні установи, в яких проходить реконструкція у рамках президентської програми "Велике будівництво".

"Ангіографи, ендоскопи, електрокардіографи, підйомники пацієнтів, дефібрилятори, функціональні ліжка, апарати штучної вентиляції легень, монітори пацієнта, центральні кисневі станції з мережею, апарати серцевого масажу, центральні станції моніторингу, аналізатори крові, біохімічні аналізатори, коагулометричні аналізатори, МРТ і т. д - все це апаратура, яка дуже необхідна лікарям, щоб рятувати життя українців", - пише видання.

Як зазначається, багато лікарень, особливо в райцентрах, досі не мали навіть подібної техніки, тому пацієнтів доводилося возити в обласні центри. Таким чином деякі райони України тепер назавжди забудуть страшну практику, коли треба було їхати за десятки кілометрів до обласного центру і втрачати дорогоцінний час для порятунку життя.

Що стосується 2020 року, то тоді у рамках виконання "Великого будівництва" за кошти держбюджету було куплено 466 одиниць медичної апаратури для приймальних відділень українських лікарень - 161 комп'ютерний томограф, 146 цифрових рентгенів, 159 апаратів УЗД.

Крім того, однією з вимог при проєктуванні оновлених приймальних відділень стало їх оснащення "теплими боксами" для заїзду швидких і подальшого комфортного супроводу пацієнтів до лікарні. Ця вимога реалізовується у тих приймальних відділеннях, де існують необхідні умови і технічна можливість.

Всього за підсумками 2020-2021 року планується реконструювати 202 прийомальних відділення по всій Україні. У Чернівецькій, Луганській і Черкаській областях роботи з реконструкції приймальних відділень завершені вже на 100%.

Раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко розповів про те, що при будівництві соціальної інфраструктури особливий акцент робиться на безбар'єрному доступі для маломобільних груп населення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...