App Store Google Play

Для жителів Богданівської громади зводять «з нуля» сучасну амбулаторію

31.03.2021 18:30
Для жителів Богданівської громади зводять «з нуля» сучасну амбулаторію

Мешканці Богданівської громади незабаром матимуть нову сучасну амбулаторію. Її будують «з нуля» обласним та державним коштом. Роботи стрімко йдуть до завершення. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Розбудовуємо медичну інфраструктуру. Сучасні лікарні мають бути доступні усім мешканцям регіону. Зокрема, зводимо амбулаторії», – зазначив Валентин Резніченко. 

Вже готова «коробка» будівлі, утеплений фасад та покрівля. Робітники працюють над внутрішнім оздобленням. Облаштовують простінки, розпочали монтаж гіпсокартону. Загальна готовність – 75%.

«Незабаром будемо шпаклювати, укладати кахлі, встановлювати сантехніку. Ззовні залишилося прикрасити фасад декоративною «шубою», – розповів представник підрядника Микола Шаруненко.   

В амбулаторії буде перев’язувальна, ординаторська, лабораторія. А ще оглядова, кабінет щеплень.

Закупили обладнання. Зокрема, все необхідне для лабораторії, ваги для немовлят, ростоміри. А ще телемедичний комплекс. Сімейний лікар зможе консультуватися онлайн із колегами з області. Для амбулаторії придбали автомобіль.

«Досі не можемо повірити, що в нас буде нова сучасна амбулаторія. Будівля щодня змінюється. Люди вже питають, коли вона запрацює. Хочуть записуватися саме сюди», – радіє директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради Любов Смеловська. 

У цьому ж корпусі будують житло для сімейного лікаря. Буде дві спальні та кухня-вітальня. Зможе тут жити разом із родиною.

Нині пацієнти звертаються до єдиної у Богданівці амбулаторії. Її завідуючий каже, відкриття другої – великий бонус для мешканців громади.

«Село велике, жителів багато. Тож ще одна амбулаторія не завадила б. Людям буде зручніше отримувати медичну допомогу», – вважає завідуючий Богданівською амбулаторією Роман Бахтін. 

Прилеглу територію – впорядкують. Будуть клумби, тротуарна плитка.

До центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради входить 7 амбулаторій. Вони обслуговують 19,5 тис людей з трьох громад – Богданівської, Троїцької, Межиріцької. Новозбудований медзаклад стане восьмим.

Медичну інфраструктуру на Дніпропетровщині розвивають і за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, триває реконструкція  приймальних відділень по всій області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...