App Store Google Play

У двох лікарнях Кам’янського облаштовують сучасні приймальні відділення

30.03.2021 18:00
У двох лікарнях Кам’янського облаштовують сучасні приймальні відділення

У кам’янських лікарнях швидкої допомоги та №9 реконструюють приймальні відділення. Ремонт – «за останнім словом техніки». Вже завозять сучасне обладнання. Пацієнти зможуть пройти діагностику та отримати екстрену медичну допомогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Виводимо медицину на новий рівень. Осучаснюємо в лікарнях області приймальні відділення. Там можна буде отримати екстрену медичну допомогу. Оперативно та якісно», – підкреслив Валентин Резніченко.

Два сучасні приймальні відділення облаштовують і в Кам’янському: у лікарні №9 та швидкої допомоги.

Нині на фініші внутрішнє оздоблення приміщень. Попереду – фасадні роботи.

«Проєктом продумана максимальна шумоізоляція. Аби пацієнтам було комфортно. Спеціальні лінолеум, стеля, що поглинають зайвий шум», – розповів представник підрядної організації Андрій Лебедик.

У відділеннях облаштують кабінети комп'ютерної томографії, ангеографічний, консультаційний. Маленьку операційну – для термінових випадків.

«Оновлене приймальне відділення стане перлиною нашої лікарні. Тут можна буде пройти обстеження, отримати швидку та якісну медичну допомогу», – сказала в.о. медичного директора міської лікарні №9 Кам’янського Олена Єременко.

У приймальні відділення вже привезли комп’ютерні томографи, цифрові рентген-апарати. Чекають на МРТ, ангеографи, лабораторно-діагностичне обладнання.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...