App Store Google Play

Офіс президента знімає серіал для Байдена, - Денисенко

30 Березня 14:00
Офіс президента знімає серіал для Байдена, - Денисенко

Попри те, що офіс Президента України демонструє показну активність у боротьбі з "опальним" олігархом Ігорем Коломойським, вся ця діяльність є лише показною, адже останній зберігає своє представництво у владі і продовжує впливати на політику України. Так вважає депутат Дніпропетровської обласної ради від "Європейської солідарності", лідер Руху опору капітуляції області Андрій Денисенко.

"Схоже, що в ОПУ знімають новий серіал - персонально для Байдена, якого хочуть переконати в антагонізмі та конфлікті Зе і Ко. Забуваючи при цьому, що пошити в дурні президента Америки не так просто, як 73% українських виборців.  Адже оголошення вчора в розшук Дубілета-старшого, як і перед тим затримання Яценка - це аж ніяк не кроки Зеленського назустріч антиколомойським вимогам адміністрації США. Це дії НАБУ, яким Зеленський не може чинити опору без загрози самому стати об‘єктом антикорупційного розслідування ФБР. Зокрема - про виведені у 2012 році із Приватбанку 47 мільйонів доларів, які опинилися на рахунках двох його фірм", - ділиться враженнями від "боротьби" центральбної влади з олігархом Денисенко.

На його думку, намагання видати за рішучу боротьбу з Коломойським арешт екс-комбата Семенченка виглядає взагалі смішно, оскільки колишній комбат ніколи не був в команді олігарха, виконуючи для того лиш окремі замовлення.

Арешт у цій же справі агента НАБУ Шевченка, переконаний депута облради, взагалі скидає на спробу дискредитації цього патронованого американцями органу.

"Одна із серій цього «слуги американського народу» знімалася в Дніпрі, де після поразки на місцевих виборах ОПУ усунув «смотрящого» від олігарха голову облради Олійника та маріонеткового керівника адміністрації Бондаренка. При цьому у своєму кріслі залишився прокурор Біжко, інші люди Коломойського у силових структурах і податковій. Як кажуть, для того, щоби імітувати кримінальне переслідування опального мільярдера по місцю його постійного проживання у селі Микільське-на-Дніпрі, що може перешкодити його видачі до США", - наголошує Андрій Денисенко.

На підтвердження своїх слів, політик нагадує, що президент США Байден і надалі відкладає навіть телефонну розмову із Зеленським. Отже, для американці гра Зеленського з Коломойським гра не є секретом, підсумовує координатор РОК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...