App Store Google Play

Поп-ап хаб House of Europe: у Дніпрі відкрився простір для обміну можливостями

27 Березня 22:00
Поп-ап хаб House of Europe: у Дніпрі відкрився простір для обміну можливостями

У Дніпрі, у Центрі сучасної культури, відкрили поп-ап хаб House of Europe. Цей регіональний тимчасовий простір створений для того, аби сприяти обміну досвідом та можливостями між європейськими та українськими представниками сфери культури. Дніпро став другим регіональним “представництвом” House of Europe в Україні, минулого року подібний тимчасовий простір був створений у Рівному.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Керівниця інформаційно-координаційного хабу спільноти випускників та регіональних програм House of Europe Ольга Запорожець пояснює, поп-ап-хаб у перекладі з англійської означає тимчасово виникати, з`являтися у якомусь просторі. Відповідно, поп-ап-хаб House of Europe — це тимчасове представництво House of Europe у креативному просторі Дніпра.

Поп-ап хаб House of Europe: у Дніпрі відкрився простір для обміну можливостями

“Це місце, де можна знайти європейську літературу та періодику, а також усю інформацію про можливості House of Europe. Це і гранти, і навчальні подорожі, програми обміну та підтримки креативного бізнесу”, – сказала Ольга Запорожець.

Впродовж майже двох місяців у тимчасовому просторі будуть проводитися лекції, дискусії, воркшопи, кінопокази та перегляди анімацій. За словами керівника програми House of Europe Крістіана Дімера, заплановано понад двадцять різноманітних заходів. Зокрема, воркшоп про те, як подати грантову заявку.

Поп-ап хаб House of Europe: у Дніпрі відкрився простір для обміну можливостями

Участь у заходах безкоштовна, проте через карантинні обмеження охочим відвідати їх слід реєструватися заздалегідь. Навіть на відкриття поп-ап -хабу змогли допустити обмежену кількість осіб, яким провели експрес-тести на COVID-19.

Втім, долучитися до заходів можна і за допомогою онлайн-трансляцій. А з їхнім розкладом ознайомитися на сторінках Центру сучасної культури у Дніпрі та House of Europe у соцмережах.

Співзасновниця Центру сучасної культури у Дніпрі Ірина Полікарчук зазначає, до уваги відвідувачів поп-ап-хабу — європейські гранти, програми обміну, навчальні програми, можливості реалізувати власні проєкти — індивідуальні чи від імені громадських організацій.

“Таке партнерство для нас важливе і стратегічне, адже одним з фокусів Центру сучасної культури є міжнародна співпраця з партнерами, які представляють сферу культури, креативні сектори, з художниками, музикантами. Експерти з Дому Європи приїжджатимуть до Дніпра, і щочетверга і щосуботи тут відбуватимуться презентації, де кожен охочий зможе прийти і дізнатися щось нове”, – говорить Ірина Полікарчук.

Кульмінаційною та завершальною подією у роботі поп-ап-хабу стане House of Europe Festival стане фестиваль, який пройде 15-16 травня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...