App Store Google Play

Посилення карантину: як у Дніпрі працюватимуть школи, дитсадки, гуртки, заклади культури та спорту

26.03.2021 18:30
Посилення карантину: як у Дніпрі працюватимуть школи, дитсадки, гуртки, заклади культури та спорту

Додаткові карантинні обмеження, запроваджені у Дніпрі, стосуються і гуманітарної сфери. З 29 березня по 13 квітня учні 5–11 класів навчатимуться дистанційно, тоді як заклади дошкільної освіти та початкова школа працюватимуть у звичайному режимі. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

 «Наші педагогічні працівники в умовах карантинних обмежень уже набули певного досвіду організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання через онлайн-платформи чи іншого типу змішаного навчання у різних режимах. Це і відеоконференції, і спілкування з учнями в чаті тощо. Також відповідним наказом Міносвіти через поширення COVID-19 по всій території країни учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації», – розповіла під час пресконференції 26 березня заступниця директора – начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Оксана Салогуб. 

Навчально-тренувальний процес продовжується для членів збірних команд України, груп вищої спортивної майстерності, спеціалізованої підготовки та базової підготовки 3-го року навчання, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, але з обмеженнями – не більше ніж 8 осіб на групових заняттях, а також не більш як один спортсмен на 20 кв. м. 

«Також дозволено працювати басейнам для тренування збірних команд України та спортивно-тренувальних груп за умови перебування до 4 осіб на одній доріжці. Дозволено проводити офіційні спортивні заходи, матчі командних ігрових видів спорту професійних клубів, які є в єдиному календарному плані спортивних заходів України, але без глядачів та з дотриманням санітарних норм», – підкреслив начальник управління спорту ДМР Олександр Осипов. Він також наголосив, що навчально-тренувальний процес, який проходить на базах загальноосвітніх закладів, дозволено для спортсменів ДЮСШ і представників збірних команд України.

Зі свого боку начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив: «Відвідування закладів культури дозволено із наповненістю залів менше ніж 50 % місць. А мистецькі, музичні, художні школи, школа класичного танцю, а також клубні формування закладів культури переходять до 13 квітня на дистанційне навчання». 

За словами заступниці начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Ганни Браткової, проводити масові заходи в закладах позашкільної освіти міста заборонено: «Усе, що планували, організовуватимемо або дистанційно, тобто в онлайн-форматі, або перенесемо на інші дати. Вихованці закладів позашкілля теж перейшли на навчання у дистанційному режимі. Наші викладачі цілком володіють навичками такої роботи».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...