App Store Google Play

За 2020 рік у рамках «Великого будівництва» вже побудовано більше, ніж за кілька попередніх років, - Юрій Голик

23 Березня 21:00
За 2020 рік у рамках «Великого будівництва» вже побудовано більше, ніж за кілька попередніх років, - Юрій Голик

У прямому ефірі «11 каналу» Юрій Голик розповів про те, як президентська програма «Велике будівництво» вплинула на ВВП України, про те, як українські компанії навчилися будувати дороги, а також про те, як реконструкції шкіл прямо впливають на якість знань і успішність українських учнів.

За словами Голіка, українська держава ніколи не витрачала таких грошей на інфраструктуру, як з початку старту «Великого будівництва».

За різними оцінками економістів, вклад «Великого будівництва» в зростання ВВП склав від 2 до 4%. У минулому році, через кризу викликаного пандемією, було падіння на 6%. Якби не було президентської програми будівництва інфраструктури, ВВП впав би на 10%. В першу чергу, такий ефект вийшов за рахунок того, що ремонт доріг і будівництво мають один з найвищих мультиплікаторів. До того ж ефект відчуло величезна кількість суміжних областей. Тому що простіше стала логістика, стало легше пересуватися по країні.

У кожній реконструйованій школі, зазначив Голик, через рік виростає середній бал, і це закономірність: «Ми чітко бачили це ще по Дніпропетровщині. По суті, соціальна інфраструктура - школи, садочки, стадіони будуються в першу чергу для дітей. У дітей просто не крадеться майбутнє, як раніше».

За його словами, коли будується опорна школа, до неї робиться і дорога з навколишніх сіл. Тоді малокомплектні школи в селах автоматично закриваються, тому що батьки бачать різницю в навчанні в новій сучасній школі і в «якомусь, вибачте на слові, бараку», побудованому в середині минулого століття. Коли бачать дорогу, новий безпечний автобус, який возить дітей, то, природно, діти переходять вчитися в нову школу. У них бал успішності вище, і іспити вони здають краще.

Експерт підкреслив, що українські компанії навчилися будувати дороги на рівні кращих світових стандартів.

«Наприклад, траса Дніпро - Кривий Ріг. Ви їдете по рівній дорозі взагалі без стиків і не відчуєте їх навіть колесами на низькопрофільній гумі. При її будівництві в минулому році застосовувалися нові технології, які зараз використовуються вже повсюдно по країні.

У цьому році також добудують трасу Дніпро - Решетилівка. Вперше за історію незалежної України Дніпро з Києвом з'єднає 4-смугова траса. Закінчивши з головними дорогами країни, у 2022-му «Укравтодор» почне ремонтувати дороги нижчої категорії. Ми зараз робимо те, що зробила Польща на гроші ЄС, коли стала членом Євросоюзу. Їм виділяли щороку 5 млрд євро дотацій, це приблизно 150 млрд гривень, причому виділяли безповоротно. Ми ж повинні гроші знайти або всередині країни, або залучити, із зовні, заплативши при цьому відсотки за кредит", - зазначив Голик.

З повною версією інтерв'ю можна ознайомитись у виданні Факти за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...