App Store Google Play

ОСББ та ЖБК Дніпра звернулися до депутатів щодо Програми співфінансування

23.03.2021 16:00
ОСББ та ЖБК Дніпра звернулися до депутатів щодо Програми співфінансування

ОСББ та ЖБК міста Дніпра звернулися до фракції "Європейська Солідарність" у Дніпрі за підтримкою з приводу ситуації, яка складається з “Програмою сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2021 – 2025 роки” (вона ж - Програма співфінансування). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на допис Павла Хобота у Facebook.

На найближчій сесії Дніпровської міської ради планується прийняти зміни до Програми, а також надалі змінити взагалі принципи співфінансування з бюджету ремонтів ОСББ та ЖБК.

За умовами пропонованих змін замість «конкурсу відсотків» для ОСББ/ЖБК запроваджується для новостворених - 20% та всіх інших - 25% співфінансування, що значно полегшує фінансове навантаження на співвласників. Саме цього, фіксованого, співфінансування понад рік тому вимагали об’єднання та кооперативи від міської влади.

В той же час відповідальність за організацію торгів та вибір підрядників для робіт замість ОСББ/ЖБК бере на себе новостворене управління органів самоорганізації населення міської ради. Понад те, торги планується проводити не по кожному будинку окремо, а по декількох десятках будинках одразу, як це робиться за “титульними” списками.

"На жаль, ця, друга, частина змін не лише нейтралізує першу – про зменшення відсотків співфінансування, але й знищить здобутки Програми та принесе наступні негативні наслідки для ОСББ/ЖБК та нашого міста, в цілому", - зазначив Павло у своєму дописі.

Навівши пункти, за якими у ОСББ та ЖБК міста є питання та зауваження, Павло зазначив, що організації просять не розглядати цей проект на найближчій сесії. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...