App Store Google Play

На Дніпропетровщині СБУ провела антитерористичні навчання на військових об’єктах

23.03.2021 11:30
На Дніпропетровщині СБУ провела антитерористичні навчання на військових об’єктах

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області провела тактико-спеціальні навчання на військових об’єктах. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на допис Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Завдання тренувань – пошук і знешкодження умовних терористично-диверсійних груп в районі дислокації військових частин і складів зі зброєю та паливно-мастильними матеріалами.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, брали участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної поліції та Національної гвардії.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на військових об’єктах.

За легендою навчань, декілька груп умовних «диверсантів» прибули до району дислокації військових частин для збору розвідданих щодо особового складу, техніки, озброєння і місць розташування складів. Після отримання необхідної інформації, «диверсанти» планували здійснити «підрив» декількох об’єктів.

Після отримання інформації про загрозу диверсії, керівником Координаційної групи було санкціоновано задіяння силових підрозділів для виявлення і затримання учасників «терористично-диверсійних груп».

У результаті проведення широкомасштабної спецоперації, «диверсантів» було виявлено і затримано. Одна з груп, яка чинила «збройний» супротив, була знешкоджена співробітниками Центру спеціальних операцій «А» СБУ.

Координаційна група ретельно проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовності його учасників до виконання завдань за призначенням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...