App Store Google Play

У міськраді Дніпра заявили про оновлені учнівські та покращення транспортної інфраструктури

21.03.2021 08:00
У міськраді Дніпра заявили про оновлені учнівські та покращення транспортної інфраструктури

У Дніпрі згідно з рішенням міськради школярі до 14 років мають право безкоштовно їздити в електротранспорті та користуватися 25% знижкою на міських автобусних маршрутах загального користування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Ці правила діють і на канікулах. Але так було не завжди.

«У нашому закладі навчається 300 ліцеїстів. Щодня о 17:30 та щоп’ятниці о 15:30 у всіх одночасно завершується освітній процес, після якого хлопці організовано направляються на зупинки громадського транспорту. Звичайно, водії були не задоволені перевезенням 15-20 молодих людей з пільгами. З цього приводу часто виникали суперечки, ба більше — деякі водії зовсім не зупинялися. За останні роки ситуація значно покращилася», — розказав директор ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при УМСФ Олександр Марусов.

Наразі зручними та популярними маршрутами на житловому масиві Сокіл є тролейбус № 21 та автобус № 157. 

«Поява 21 тролейбуса розвантажила пасажиропотік у цьому районі, а на автобусному маршруті № 157 цьогоріч замінили автобуси малої місткості на великі та середні. Тож пасажири одночасно у великій кількості можуть доволі швидко протягом 10-15 хвилин роз’їхатися. Щодо проїзду за умови користування учнівським квитком, то нарікань з боку водіїв наразі стає дедалі менше, адже департамент транспорту та транспортної інфраструктури проводить наради із перевізниками, інструктажі з водіями тощо», — зазначив заступник директора департаменту-начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Олександр Лещенко. 

Підставою для користування пільгами у громадському транспорті є учнівський квиток. Він має низку переваг, їх позитивно оцінюють як учні, так і батьки.

«Учнівський квиток необхідний для школярів, він дає можливість менше сплачувати за проїзд в автобусах та безкоштовно їздити в електротранспорті. Це безумовно економія сімейного бюджету.  Серед інших переваг — сповіщення батьків про відвідування навчального закладу. Разом це дуже зручні функції», — зауважила мама вихованця ліцею митно-податкової справи Віта Мороз.

Десятикласник Денис Волошин каже: «Учнівський завжди ношу із собою, адже це і пропуск до навчального закладу, і проїзний документ. Завжди показую його водієві, коли заходжу до транспорту. Ми їздимо великими групами, адже тепер й автобуси дозволяють нам усім зручно розміщуватися у салоні. Це нам подобається».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...