App Store Google Play

У Кривому Розі встановлять флагшток висотою 72 метри – такий же, як у Дніпрі

20.03.2021 08:00
У Кривому Розі встановлять флагшток висотою 72 метри – такий же, як у Дніпрі

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 15 березня за результатами тендеру замовив ТОВ «Форт Проект» проектування будівництва флагштоку в Кривому Розі за 1,03 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на Наші Гроші.

До травня «Форт Проект» має виконати проектну документацію для нового будівництва об’єкта монументального мистецтва в районі проспекту Металургів у Кривому Розі. Це буде стела з державною символікою, а саме флагшток висотою 72 метри для прапору з постаментом орієнтованою площею 1 250 кв. м та благоустроєм прилеглої паркової території. Висота криворізького флагштоку буде такою ж, як у Дніпрі.

Проектування цього будівництва фінансуватиметься з обласного бюджету.

«Форт Проект» отримав нинішній підряд без конкуренції, бо на спрощену/допорогову процедуру більше ніхто не прийшов. Утім, вартість неконкурентного договору все одно виявилась на 10% нижчою від очікуваної вартості закупівлі, яка складала 1,15 млн грн.

Тендерна документація вимагала від учасників надати не менше трьох аналогічних договорів за 2017-2021 роки про проектно-вишукувальні роботи для будівництва або реконструкції об’єктів благоустрою загального призначення або їх елементів: парків, скверів, бульварів, вулиць, площ, майданів, набережних, спортивних та фізкультурно-оздоровчих об’єктів тощо. Кожен із цих договорів мав обов’язково містити топографо-геодезичні, інженерно-геологічні та проектні роботи, а щонайменше один договір мав стосуватися проектування таких елементів благоустрою як стела, флагшток, мачта, стовб, опори для інформаційного табло стадіонів, прожектори, реклами, освітлення тощо.

Дніпровською «Форт Проект» володіють Андрій Шапіро та Олексій Бережний, а керує Ольга Калиберда. Ця фірма проектувала флагшток у Дніпрі та реконструкцію стадіонів у Нікополі й Синельниковому для нинішнього замовника, а також реконструкцію парку Гірників і Дендропарку для Покровської міськради. Шапіро та Бережний удвох володіють ТОВ «Днепр Проект Інвест», ТОВ «ВД Проект», ТОВ «Генпроект» і припиненого ТОВ «Ленд Трейдінг Груп», а Бережний – ПП «Восток-Партнер» і ТОВ «Сонячне джерело».

Першою засновницею фірми «Форт Проект» у 2017 році значилась Вікторія Борчук.

Як пише «Архітектурний радник для громад», група компаній «DP-Invest» проектувала відомий «стільниковий» дитсадок у Підгородному, який звело ТОВ «Будмакс Компані».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...