App Store Google Play

Обранці Вілкула вдвічі завищили ціни на фільтри великої чаші Палацу водних видів спорту у Кривому Розі

19.03.2021 09:30
Обранці Вілкула вдвічі завищили ціни на фільтри великої чаші Палацу водних видів спорту у Кривому Розі

Прокуратура попередньо встановила, що службовці виконкому Металургійної районної в місті ради Кривого Рогу спільно зі службовцями низки фірм розтратили кошти місцевого бюджету під час ремонту Палацу водних видів спорту ДЮСШ № 1. Про це свідчить ухвала Центрально-Міського райсуду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 12 березня, передає Дніпроград з посиланням на "Наші Гроші".

У жовтні 2018 року відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради замовив ПП «Константа-1» капітальний ремонт з технічного переоснащення системи водопідготовки великої чаші Палацу водних видів спорту ДЮСШ № 1, по вул. Соборності, 2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу за 14,49 млн грн. Підрядник повинен був виконати роботи до кінця квітня 2019 р.

15.05.2020 відділ та «Константа-1» уклали додаткову угоду про припинення договору. При цьому загальна сума за договором склала 11,54 млн грн., в тому числі, остання оплата була 12.05.2020.

Згідно з актом приймання виконаних робіт за грудень 2018 р., вартість виконаних будівельних робіт складає 2,68 млн грн., у тому числі встановлення семи фільтрів зі склопластику Кріпсол АК2000 по 383 тис грн. кожен.

Правоохоронці встановили, що у кінці 2018 р. ПП «Будмережа», підконтрольне ПП «Константа-1», купила у ТОВ «Будінвент плюс» фільтри КР АК40 2000 по 200 тис грн. А раніше ТОВ «Будінвент плюс» придбав їх у ТОВ «Хаусхолд джи трейд» по 197 тис грн.

У червні 2020 р. правоохоронцям надійшло повідомлення про те, що «Константа-1» при закупівлі обладнання (фільтрів КР АК 40-2000 В) для проведення ремонту Палацу водних видів спорту ДЮСШ № 1, використовуючи підконтрольне ПП «Будмережа», умисне завищило вартість більш ніж в 2 рази.

Раніше правоохоронці вилучили договірну, бухгалтерсько-фінансову та будівельну документацію у відділі освіти виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради, документі реєстраційної справи ПП «Константа-1» і ПП «Будмережа», допитано низку свідків, а також виконані інші слідчі дії.

12 березня суд продовжив строк досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні.

Як повідомлялося, восени минулого року в Кривому Розі відкрився оновлений 50-метровий басейн Палацу водних видів спорту. На відкриття тодішній мер Кривого Рогу Юрій Вілкул повідомив, що під час реконструкції басейну повністю відремонтували чашу, устаткували її сучасною гідроізоляцією та оздобили новими кахлями. Також, замінили вентиляційне обладнання, системи опалення та освітлення. Відремонтували роздягальні, душові, спортивні зали, тощо. Завершили будівельно-монтажні роботи встановленням сучасної системи водопідготовки та фільтрації води.

Водночас, згідно з «Прозорро», управління капітального будівництва виконкому Криворізької міськради 5 березня знову замовило, цього разу ТОВ «Сапсан-КР», капремонт з технічного переоснащення системи водопідготовки великої чаші Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1, по вул. Соборності, 2 в Металургійному районі м. Кривого Рогу за 22,72 млн грн.

Наразі засновником ПП  «Константа-1» вказано «КВІНТЕР ЛП LP» (Сполучене Королівство, Лондон), директор Лаша Гачлавашвілі. До кінця 2020 року засновником та керівником фірми був Юрій Радутний.

Засновником та директором ПП «Будмережа» є Александріна Бабіцкая.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...