App Store Google Play

На Дніпропетровщині розпочали будівництво останньої ділянки Решетилівської траси

19 Березня 17:00
На Дніпропетровщині розпочали будівництво останньої ділянки Решетилівської траси

Ударними темпами йде будівництво траси Н-31 Дніпро-Решетилівка. В області вже розпочали зводити останню 29-кілометрову ділянку. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Важка техніка, мостовики та дорожники. Всі працюють, аби якнайшвидше запустити нову магістраль на Київ. Настільки грандіозний проєкт втілюють вперше за роки незалежності України», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Основні роботи – у Царичанському районі. На фініші будівництво мосту через канал Дніпро – Донбас та дворівневої розв’язки. Підрядникам залишилося зробили гідроізоляцію. Як тільки потеплішає – укладатимуть асфальтобетонне покриття.

Поряд взялися за останню ділянку нової траси, що проходитиме Дніпропетровщиною. Готують основу майбутнього шляху. Викладають та утрамбовують піщану «подушку», облаштовують водостоки. Працюють понад 300 будівельників та 240 одиниць техніки.

У пріоритеті безпека водіїв та якість «дорожнього одягу», запевнив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Без перебільшення історичне будівництво. Вже скоро цією ділянкою рушать 25 тис автівок на добу», – наголосив Олександр Коломійцев. 

Водій Олег Соломко за кермом 35 років. Нині, каже, видно, що роблять дороги. Не тільки на Дніпропетровщині, а й по всій Україні.

«Особливо чекаємо на відкриття Решетилівської траси. Гарною має вийти. Заощаджуватиме час та берегтиме наші машини», – сказав Олег Соломко. 

Погоджується і водій-далекобійник Артем Кузьменко.

«Із задоволенням користуюся готовою ділянкою дороги. Скажу, що якість покриття європейського зразка. Схоже на автобани у Польщі або Німеччині», – розповів Артем Кузьменко. 

В області вже звели 28,6 км траси. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорогу укладають від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

У Дніпропетровській області на трасі буде 56 штучних споруд. Серед них – шляхопроводи для проїзду аграрної техніки та проходу худоби. А ще – мости.

Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із пріоритетних об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Працюють і техніка, і люди Працюють і техніка, і люди

Будівництво транспортної розв’язки та мосту Будівництво транспортної розв’язки та мосту

Масштаби вражаютьМасштаби вражають

Вперше за роки незалежності України будують автобан «з нуля»Вперше за роки незалежності України будують автобан «з нуля»

Іскри від зварювання металоконструкцій – неначе феєрверк Іскри від зварювання металоконструкцій – неначе феєрверк

Роботи йдуть цілодобово Роботи йдуть цілодобово

Стартувало будівництво останньої ділянки траси Стартувало будівництво останньої ділянки траси

Піщану «подушку» ретельно утрамбовують Піщану «подушку» ретельно утрамбовують

Все ретельно вимірюють Все ретельно вимірюють

Працюють, аби автівки якнайшвидше змогли рушити новою дорогою Працюють, аби автівки якнайшвидше змогли рушити новою дорогою

Дорога матиме мости, шляхопроводи та інші штучні спорудиДорога матиме мости, шляхопроводи та інші штучні споруди

Як тільки потеплішає, укладатимуть асфальтобетонне покриття Як тільки потеплішає, укладатимуть асфальтобетонне покриття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...